Citáty přání k narozeninám, motivační, vtipné citáty k 50 narozeninám pro ženy a muže, krátké, moudré a krásné

Citáty přání k narozeninám, motivační, vtipné citáty k 50 narozeninám pro ženy a muže, krátké, moudré a krásné

Motivační citáty k 18 narozeninám, 30, 50, 60 narozeninám pro muže a ženy, přání k narozeninám citáty. Vtipné citáty o narozeninách, pro maminku k narozeninám. Citáty narozeniny k padesátinám, motivační citáty k narozeninám pro ženy a o životě. Motto a vtipné citáty přání k narozeninám pro dceru a mamince, text přání k narozeninám pro kamarádku, pro muže a ženu, citáty na přání k narozeninám moudra. Narozeninové citáty a přání k narozeninám pro ženy, obrázky citáty a animac.

Tati, všechno nejlepší k narozeninám! Přejeme ti prosperitu v podnikání, úspěch ve všech snahách a teplo rodiny.

Bratře, přeji ti krásný den. Ať ti každý den přináší důvody k radosti, a doma tě vítají s úsměvem.

Lásko, všechno nejlepší k narozeninám! Dnes ti chci popřát, abys zůstal vždy stejně silný, odvážný a citlivý.

Tati, vždy jsi mi šel příkladem. Přeji ti hodně pozitivity a prosperity ve všech věcech. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj synu, jsi naše podpora a síla. Máme tě velmi rádi a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Více odpočívej a méně pracuj.

Naše drahá maminko, celá rodina ti blahopřeje a přeje ti mnoho, mnoho štěstí v životě, mnoho prožitých let a samé krásné chvíle!

Má drahá manželko, jsi mi oporou, mým štěstím a radostí. Děkuji za tvou neocenitelnou pomoc a rady. Všechno nejlepší k narozeninám!

Všechno nejlepší k narozeninám, můj princi. Spěchám, abych ti popřála. Řeknu jen tři slova: Miluji tě, takže jsem připravena na všechno.

Dcero, dnes máš narozeniny! S tebou mám veškeré bohatství. Tato slova jsou jen pro tebe: zdraví, štěstí a laskavost.

Všechno nejlepší k narozeninám, můj chlapče! Ať jsi vždy úspěšný, a ať ve tvém životě vládne mír, harmonie a láska. Příjemné svátky.

Můj nejsladší chlape na světě, chci ti poblahopřát. Jsi ten nejlepší na této planetě!

Všechno nejlepší můj nejlepší kamaráde! S tebou se všechny moje dny staly víc cool. Jsme spolu; to je to pravé štěstí. Jdeme stejným směrem.