Citáty přání k narozeninám

Citáty přání k narozeninám

Citáty přání k narozeninám pro dceru gif, kamarádku text, brat cz, láska quotes, sestra ukázka 50 rokov. Krátké, vtipné citáty k narozeninám mamince, muže citát, pro ženy básničky, s kamarádkou ůplněk, citáty k 1. narozeninám texty. Prani, krásné citáty k narozeninám babičku česky 35, 40, 45, 50, 55, 60 let, časopis gif zdarma, zena zamilované, k narozeninám 20 rokov. Citáty narozeniny české, e přání k narozeninám zdarma, holka inspirace, s kamarádem šablona. Citáty, krásné přání k narozeninám 10, 13, 15, 18, 19, 20, 25 let. Prani, citáty k 50 narozeninám gratulácie, lásky, ňam obrázky, online zdarma, zene ťažké. Moudra, narozeninová přání k narozeninám pro muže, ženy citáty bratrovi e pro kamarádku. Citáty k přání k 3, 4, 5, 25, 30, 40 narozeninám. Vtipné moudré citáty k padesátinám jednoduché, queen, slavných osobností, k narozeninám 2, 3, 4 roky originál. Citáty k narozeninám zamilované, vtipné, od srdce lásku 13 let, pro ženu citáty ósměv, srdce, ťažkou.

Tati, všechno nejlepší k narozeninám! Přejeme ti prosperitu v podnikání, úspěch ve všech snahách a teplo rodiny.

Bratře, přeji ti krásný den. Ať ti každý den přináší důvody k radosti, a doma tě vítají s úsměvem.

Lásko, všechno nejlepší k narozeninám! Dnes ti chci popřát, abys zůstal vždy stejně silný, odvážný a citlivý.

Tati, vždy jsi mi šel příkladem. Přeji ti hodně pozitivity a prosperity ve všech věcech. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj synu, jsi naše podpora a síla. Máme tě velmi rádi a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Více odpočívej a méně pracuj.

Naše drahá maminko, celá rodina ti blahopřeje a přeje ti mnoho, mnoho štěstí v životě, mnoho prožitých let a samé krásné chvíle!

Má drahá manželko, jsi mi oporou, mým štěstím a radostí. Děkuji za tvou neocenitelnou pomoc a rady. Všechno nejlepší k narozeninám!

Všechno nejlepší k narozeninám, můj princi. Spěchám, abych ti popřála. Řeknu jen tři slova: Miluji tě, takže jsem připravena na všechno.

Dcero, dnes máš narozeniny! S tebou mám veškeré bohatství. Tato slova jsou jen pro tebe: zdraví, štěstí a laskavost.

Všechno nejlepší k narozeninám, můj chlapče! Ať jsi vždy úspěšný, a ať ve tvém životě vládne mír, harmonie a láska. Příjemné svátky.

Můj nejsladší chlape na světě, chci ti poblahopřát. Jsi ten nejlepší na této planetě!

Všechno nejlepší můj nejlepší kamaráde! S tebou se všechny moje dny staly víc cool. Jsme spolu; to je to pravé štěstí. Jdeme stejným směrem.