Všechno nejlepší k narozeninám, vtipné pozdravy pro muže, ženy, chlapy, děti a kluka, text mamince

Všechno nejlepší k narozeninám, vtipné pozdravy pro muže, ženy, chlapy, děti a kluka, text mamince

Všechno nejlepší k narozeninám pro muže a maminko citáty, vtipné prani a pozdravy. Vše nejlepší k 8, 18, 40 narozeninám, 70 narozeninám pro chlapy, úžasné přání k narozeninám text a sms miláčku a chlap. Cesky vše nejlepší k narozeninám pro muže gif obrázky, přání a text. Všechno nejlepší k 1, 3, 5 narozeninám, 6, 7, 9, 10 narozeninám, 13, 14, 15 narozeninám, 16, 20, 30 narozeninám, 40, 43, 50 narozeninám, 60, 70 narozeninám. Vsechno nejlepsi k narozeninam obrázky a texty pro chlapy, ti přejí, brácho a babicko, dítě, vše nejlepší k dnešním narozeninám lasko. Vsechno nejlepsi k svatku, k tvým narozeninám chlap, vsechno nejkrasnejsi k narozeninam kamarádce a mami, synovi a sestře, tati a teto. Vsechno nejlepsi k narozkam přání a citáty česky, přejí, hodně zdraví, všechno nej k narozeninám tatínku. Vsechno nejlepsi k tvym narozeninam pro děti a chlapy, pro holku a kluka, obrázek mamince, texty na přání k narozeninám. Nápis všechno nejlepší k narozeninám pro ženy přání czeski text, úžasné přání k narozeninám. Všechno nejlepší k vašim narozeninám obrázky gif, štěstí. Všechno nejlepší k 20, 21, 25 narozeninám, 27, 28, 29, 32, 33, 35 narozeninám, 40, 44, 49, 51, 65 narozeninám, 80 narozeninám. Všechno nejlepší k zítřejším narozeninám text a citáty pro děti a kamarade, sms synovi a sestře. Všechno nejlepší k narozeninám vtipné hodně zdraví štěstí a lásky, vše nejlepší k tvým narozeninám česky, 20 narozeniny přání. Preji vsechno nejlepsi chlap, co znaczy všechno nejlepší k narozeninám text. Vše nejlepší k narozeninám.

Drahý příteli, jsi úžasný člověk. Přeji ti, abys přitahoval pozornost ostatních pouze pozitivními vlastnostmi a dobrými skutky. Ať jsi šťastný v lásce, ve své kariéře a ve všech svých snahách, protože si zasloužíš opravdové štěstí! Všechno nejlepší k narozeninám!

Gratuluji můj příteli! Přeji si, aby tvé narozeniny byly spolehlivým odrazovým můstkem pro získání nových vysokých životních vítězství. A nechť se veškerá radost, kterou rozdáváš druhým, k tobě vždy vrátí jako bumerang.

Moje děvče, přijmi mé blahopřání k tomuto krásnému dni! Zdálo by se, že sis ještě nedávno hrála s panenkami a dnes – je ti o rok více a blížíš se k dospělosti. Ať nemáš žádný důvod ke smutku!

Jasná, hodná holka – ze srdce ti blahopřeji! Má neteři, přeji ti dobrou náladu, úspěchy v podnikání, překvapení a radost. Vše máš před sebou, tak směle do toho!

Všechno nejlepší, dcero! Vyrostla jsi, ale nikdy nepřestaneš těšit své rodiče. Chci, abys byla vždy taková a plakala jen ze šťastných chvil. A nechť úspěch korunuje veškeré tvé snažení!

Všechno nejlepší k narozeninám, bratře! Přeji ti hodně síly, slavná vítězství a dobrou prosperitu. Kéž tě tvůj vhled a laskavost varuje před všemi problémy. Kéž jsou láska a věrní přátelé vždy blízko. Přeji ti světlou a prosperující budoucnost.

Tvá moudrá podpora a správné rady činí můj život zcela nezávislým na kataklyzmatech, která se kolem mě občas dějí. Jsi pro mě jako spolehlivý štít před všemi nepřízněmi. Děkuji za laskavost a spolehlivost, tati. Ať máš vždy dostatek energie a zdraví. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj nejenergičtější a nejstatečnější muži, můj manželi, roky neúprosně běží, každý za sebou zanechává své vzpomínky, emoce, události, a tak si přeji, aby jich bylo co nejvíce a aby každý byl jasný a pozitivní. Více dovolené, méně zklamání, více slunečných dnů, méně pošmourna. A ať se tvé sny splní.

Moje drahá maminko, zasloužila sis štěstí jako nikdo jiný na tomto světě – velké a současné, ať je s tebou vždy! Přeji ti zdraví a elán, radostné chvíle a krásné události, štěstí a lásku. Přeji ti duševní harmonii, prosperitu a dlouhověkost! Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj paprsku světla, má planeto, má sestro, všechno nejlepší k narozeninám! Sestřičko, jsi ten nejkrásnější člověk, jsi ještě taková malá, ale svým šarmem sis už získala tolik srdcí, rosteš a jsi zdráva, potěš nás svými úspěchy, buď pozitivní a zajímej se!

Můj drahý diamante, můj synu, stal ses ještě odvážnějším! K tvým narozeninám ti chci říct, že jsem na tebe velmi hrdý! Jsem si jist, že teplo a vír emocí naplní tvůj dlouhý život, takže tvými společníky budou štěstí, sebevědomí, štěstí a úspěch, ať už půjdeš kamkoli!