Všechno nejlepší k narozeninám

Všechno nejlepší k narozeninám

Všechno nejlepší k narozeninám pro muže gif, ženy, pro děti, lasko, mamince, pro manžela obrázek. Vše nejlepší k narozeninám pro kluka vtipné, prani miláčku česky, pro muže citáty, k svátku sms. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám text pro chlapy, maminko pozdravy, chlap česky, k svátku. Gif obrázek vsechno nejlepsi k 35, 40, 43, 50 narozkam prani, lasko moje, kamarádce czeski, hodně štěstí zdraví. Dodatečně všechno nejlepší k 51, 55, 60, 65, 70, 80, 90 narozeninám obrázky gif, hodně zdraví štěstí a lásky, tati. Všechno nejlepší k narozeninám 15, 18, 19, 33 sestře sms, synovi a tatínku, ti přejí. Obrázky vsechno nejlepsi k tvym 14, 15, 18 narozeninam kamarade, mami ósměv, brácho quote, pro holku. Přeji vám všechno nejlepší k 20, 21, 25, 27, 30 narozeninám prani, babicko dort. Cesky vše nejlepší k 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 narozeninám lásko.

Drahý příteli, jsi úžasný člověk. Přeji ti, abys přitahoval pozornost ostatních pouze pozitivními vlastnostmi a dobrými skutky. Ať jsi šťastný v lásce, ve své kariéře a ve všech svých snahách, protože si zasloužíš opravdové štěstí. Všechno nejlepší k narozeninám!

Gratuluji můj příteli. Přeji si, aby tvé narozeniny byly spolehlivým odrazovým můstkem pro získání nových vysokých životních vítězství. A nechť se veškerá radost, kterou rozdáváš druhým, k tobě vždy vrátí jako bumerang!

Moje děvče, přijmi mé blahopřání k tomuto krásnému dni. Zdálo by se, že sis ještě nedávno hrála s panenkami a dnes – je ti o rok více a blížíš se k dospělosti. Ať nemáš žádný důvod ke smutku.

Jasná, hodná holka – ze srdce ti blahopřeji. Má neteři, přeji ti dobrou náladu, úspěchy v podnikání, překvapení a radost. Vše máš před sebou, tak směle do toho!

Všechno nejlepší, dcero! Vyrostla jsi, ale nikdy nepřestaneš těšit své rodiče. Chci, abys byla vždy taková a plakala jen ze šťastných chvil. A nechť úspěch korunuje veškeré tvé snažení.

Všechno nejlepší k narozeninám, bratře! Přeji ti hodně síly, slavná vítězství a dobrou prosperitu. Kéž tě tvůj vhled a laskavost varuje před všemi problémy. Kéž jsou láska a věrní přátelé vždy blízko. Přeji ti světlou a prosperující budoucnost.

Tvá moudrá podpora a správné rady činí můj život zcela nezávislým na kataklyzmatech, která se kolem mě občas dějí. Jsi pro mě jako spolehlivý štít před všemi nepřízněmi. Děkuji za laskavost a spolehlivost, tati. Ať máš vždy dostatek energie a zdraví. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj nejenergičtější a nejstatečnější muži, můj manželi, roky neúprosně běží, každý za sebou zanechává své vzpomínky, emoce, události, a tak si přeji, aby jich bylo co nejvíce a aby každý byl jasný a pozitivní. Více dovolené, méně zklamání, více slunečných dnů, méně pošmourna. A ať se tvé sny splní.

Moje drahá maminko, zasloužila sis štěstí jako nikdo jiný na tomto světě – velké a současné, ať je s tebou vždy. Přeji ti zdraví a elán, radostné chvíle a krásné události, štěstí a lásku. Přeji ti duševní harmonii, prosperitu a dlouhověkost. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj paprsku světla, má planeto, má sestro, všechno nejlepší k narozeninám! Sestřičko, jsi ten nejkrásnější člověk, jsi ještě taková malá, ale svým šarmem sis už získala tolik srdcí, rosteš a jsi zdráva, potěš nás svými úspěchy, buď pozitivní a zajímej se.

Můj drahý diamante, můj synu, stal ses ještě odvážnějším. K tvým narozeninám ti chci říct, že jsem na tebe velmi hrdý. Jsem si jist, že teplo a vír emocí naplní tvůj dlouhý život, takže tvými společníky budou štěstí, sebevědomí, štěstí a úspěch, ať už půjdeš kamkoli.