Originální přání k narozeninám, vtipné pro muže a kamarádku, blahopřání k 18, 30, 60 narozeninám, text

Originální přání k narozeninám, vtipné pro muže a kamarádku, blahopřání k 18, 30, 60 narozeninám, text

Originální přání k narozeninám pro kamarádku a muže, pro přítele a maminku. Přání k padesátinám, text na fb kamarádovi. Originalni sms prani k narozeninam k padesátinám pro kamaráda. Originální vtipné přání k 15 narozeninám, 16, 25 narozeninám, 30, 60 narozeninám, 70, 90 narozeninám pro muže, text na fb. Originální přání k narozeninám, narozeninové přání pro kamaráda. Sms přání k narozeninám 18, 20, 30, 40, 50 originální kamarádov. Jak vyrobit originální vtipné blahopřání k narozeninám pro přítele 40. Originální přání k padesátinám pro maminku a kamarádku. Originální přání na narozeniny.

Můj soused dnes slaví narozeniny. Z celého srdce mu chci popřát vše nejlepší a nejkrásnější. Ať mu po tvářích tečou jen slzy radosti. Chci, aby v jeho domě vždy zněla pouze veselá hudba a aby nikdy nepoznal smutek a bolest ztráty. Ať je jeho život naplněn věčným jarem.

Každý z nás přichází na tento svět za štěstím. K tomu je třeba najít si své životní poslání a jít za voláním svého srdce. Přeji Ti najít si tu cestu, která Tě přivede k vysněným cílům a splnění těch nejodvážnějších snů. Přeji Ti spoustu energie, harmonii a co nejvíce radostných okamžiků v životě! Krásné narozeniny!

Přeji si, abys měl všechno, vždy a včas. Přeji Ti mít radost z každého okamžiku, který nám život daruje, a obrovské možnosti vždy a všude!

K narozeninám Ti ze srdce přeji pouze příjemné a pohodové večery a nezbedné večírky, srdečné posezení s přáteli a vzrušující cestování, úchvatnou a úspěšnou práci a klidný relax v rodinném kruhu, kreativní nápady a pevné zdraví, finanční prosperitu a ve všem kliku! A nakonec, ať máš v životě vše pouze podle svého gusta a ve správném poměru!

Nechť se Tvé dnešní narozeniny stanou začátkem něčeho nového a úžasného! Nechť všichni Tví blízcí dnes pocítí závažnost tohoto dne, jenž jim poskytne příležitost říci Ti, jak si Tě váží a milují! Nechť to bude pro Tebe příležitost odvděčit se jim vřelostí a pozorností.

Chci popřát k narozeninám dobrému chlapovi! Nikdy neváhej a nevzdávej se na cestě za svým snem! Ať máš vždy dost sil k rozvoji a dosažení nových životních výšin! Staň se příkladem pro budoucí generace! Krásné narozeniny!

Můj milovaný a drahý muži, blahopřeji Ti k narozeninám! Ať máš v životě jen věrné a spolehlivé přátele, ať se Ti vše lehce daří a přináší jen ty nejlepší výsledky. Buď zdravý a spokojený! Miluji Tě!

Ze srdce Ti blahopřeji, můj milý příteli. Přeji Ti, aby Ti nikdy nechyběla láska a péče, abys vždy cítil, že Tě moc potřebujeme a všude a ve všem nacházel jen pozitiva! Všechno nejlepší!

Milovaný bráško, všechno nejlepší! Měl jsem to štěstí, že jsem šel s tebou po cestě životem. Vždycky jsi byl se mnou v dobrém i ve zlém. Dnes Ti chci poděkovat za všechno, co jsi pro mě udělal, nikdy nebuď smutný. Všechno nejlepší!

Jsi můj nejmilejší! Miluji Tě a srdečně Ti blahopřeji k narozeninám! Ať se Ti splní všechny Tvé touhy! Přeji Ti zdraví, štěstí a všechno nejlepší!

Můj drahý manželi, všechno nejlepší! Jsem šťastná, že jsem tvoje žena. Opatruj se, buď šťastný, zdravý a úspěšný! Vždy budu s tebou a budu Tě ve všem podporovat!

Přeji Ti bohatství a sportovní vítězství, aby Tvá rodina nepoznala smutek a nouzi! Synku, všechno nejlepší! Ať nám stále děláš jen radost svými úsměvy, úspěchy a vítězstvími!

Má milá maminko, blahopřeji Ti k narozeninám! Nikdy nebuď smutná a ať bude ve tvém domě vždy jen teplo a pohoda. Zůstaň vždy tak krásná, milá a laskavá jako dnes!

Můj milý motýlku, pro mě vždy zůstaneš mladá, jsi můj vzor. Buď stále půvabná, veselá a čiperná! Krásné narozeniny!

Babi, blahopřejeme Ti k narozeninám! Přejeme Ti pevné zdraví do dalších let života, ať máš vždy ve své duši klid a harmonii. Buď stále stejně laskavá a starostlivá, jsi ta nejlepší babička na světě!

Zlatíčko, přeji Ti duševní pohodu, ať se Ti splní všechno, o čem sníš! Buď veselá a otevřená, zdravá a krásná, buď přitažlivá, laskavá, jemná a samozřejmě milovaná žena.

Sestřičko, chci ti popřát k narozeninám! Zůstaň vždy stejně laskavá, veselá a otevřená, jako jsi byla dodnes. Z celého srdce Ti přeji, abys našla tu nejčistší a nejupřímnější lásku!

Moje malá sestřičko, blahopřeji Ti k narozeninám! Přeji Ti hodně úspěch ve studiu, zdraví, štěstí a spoustu radosti! Ať každý Tvůj den je veselý a jasný a hlavně nezapomeň poslouchat maminku!

Pospěšte si poblahopřát nejlepší ženě na této planetě, všechno nejlepší k narozeninám! Jsi nesmírně chytrá a nesrovnatelně krásná žena! Přeji Ti pevné zdraví, dobrou zábavu a nekonečné radovánky!

Naše milá paní, blahopřejeme Ti k narozeninám! V tento významný den Ti přejeme, aby se Tvůj život otáčel jen tím pravým směrem a všechny nepříjemnosti v životě ať rychle pomíjejí, aniž bys je zpozorovala.