Originální přání k narozeninám

Originální přání k narozeninám

Originální přání k narozeninám pro muže text, kamarádku české, holčičce sms, učitele. Originální vtipné přání k narozeninám pro muže, kamaráda, holka inteligentní, učitelku. Originální přání k 16, 18, 30, 60, 70 narozeninám pro muže usmev, přítele český. Originální narozeninové přání kamarádku, česky, expříteli, holce inspirace, quotes, ťažké, úžasné přání. Originální blahopřání k narozeninám ex, k padesátinám, queen, učitelce word. Narozeninová přání originální elektronické, pro maminku úžasné. Originální přání k narozeninám 15, 18, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 90 ukázka, univerzální wordu.

Můj soused dnes slaví narozeniny. Z celého srdce mu chci popřát vše nejlepší a nejkrásnější. Ať mu po tvářích tečou jen slzy radosti. Chci, aby v jeho domě vždy zněla pouze veselá hudba a aby nikdy nepoznal smutek a bolest ztráty. Ať je jeho život naplněn věčným jarem.

Každý z nás přichází na tento svět za štěstím. K tomu je třeba najít si své životní poslání a jít za voláním svého srdce. Přeji Ti najít si tu cestu, která Tě přivede k vysněným cílům a splnění těch nejodvážnějších snů. Přeji Ti spoustu energie, harmonii a co nejvíce radostných okamžiků v životě. Krásné narozeniny!

Přeji si, abys měl všechno, vždy a včas. Přeji Ti mít radost z každého okamžiku, který nám život daruje, a obrovské možnosti vždy a všude!

K narozeninám Ti ze srdce přeji pouze příjemné a pohodové večery a nezbedné večírky, srdečné posezení s přáteli a vzrušující cestování, úchvatnou a úspěšnou práci a klidný relax v rodinném kruhu, kreativní nápady a pevné zdraví, finanční prosperitu a ve všem kliku. A nakonec, ať máš v životě vše pouze podle svého gusta a ve správném poměru.

Nechť se Tvé dnešní narozeniny stanou začátkem něčeho nového a úžasného. Nechť všichni Tví blízcí dnes pocítí závažnost tohoto dne, jenž jim poskytne příležitost říci Ti, jak si Tě váží a milují. Nechť to bude pro Tebe příležitost odvděčit se jim vřelostí a pozorností.

Chci popřát k narozeninám dobrému chlapovi. Nikdy neváhej a nevzdávej se na cestě za svým snem. Ať máš vždy dost sil k rozvoji a dosažení nových životních výšin. Staň se příkladem pro budoucí generace. Krásné narozeniny!

Můj milovaný a drahý muži, blahopřeji Ti k narozeninám! Ať máš v životě jen věrné a spolehlivé přátele, ať se Ti vše lehce daří a přináší jen ty nejlepší výsledky. Buď zdravý a spokojený. Miluji Tě.

Ze srdce Ti blahopřeji, můj milý příteli. Přeji Ti, aby Ti nikdy nechyběla láska a péče, abys vždy cítil, že Tě moc potřebujeme a všude a ve všem nacházel jen pozitiva. Všechno nejlepší.

Milovaný bráško, všechno nejlepší! Měl jsem to štěstí, že jsem šel s tebou po cestě životem. Vždycky jsi byl se mnou v dobrém i ve zlém. Dnes Ti chci poděkovat za všechno, co jsi pro mě udělal, nikdy nebuď smutný!

Jsi můj nejmilejší. Miluji Tě a srdečně Ti blahopřeji k narozeninám! Ať se Ti splní všechny Tvé touhy. Přeji Ti zdraví, štěstí a všechno nejlepší.

Můj drahý manželi, všechno nejlepší. Jsem šťastná, že jsem tvoje žena. Opatruj se, buď šťastný, zdravý a úspěšný. Vždy budu s tebou a budu Tě ve všem podporovat.

Přeji Ti bohatství a sportovní vítězství, aby Tvá rodina nepoznala smutek a nouzi. Synku, všechno nejlepší. Ať nám stále děláš jen radost svými úsměvy, úspěchy a vítězstvími.

Má milá maminko, blahopřeji Ti k narozeninám! Nikdy nebuď smutná a ať bude ve tvém domě vždy jen teplo a pohoda. Zůstaň vždy tak krásná, milá a laskavá jako dnes.

Můj milý motýlku, pro mě vždy zůstaneš mladá, jsi můj vzor. Buď stále půvabná, veselá a čiperná. Krásné narozeniny!

Babi, blahopřejeme Ti k narozeninám! Přejeme Ti pevné zdraví do dalších let života, ať máš vždy ve své duši klid a harmonii. Buď stále stejně laskavá a starostlivá, jsi ta nejlepší babička na světě.

Zlatíčko, přeji Ti duševní pohodu, ať se Ti splní všechno, o čem sníš. Buď veselá a otevřená, zdravá a krásná, buď přitažlivá, laskavá, jemná a samozřejmě milovaná žena!

Sestřičko, chci ti popřát k narozeninám! Zůstaň vždy stejně laskavá, veselá a otevřená, jako jsi byla dodnes. Z celého srdce Ti přeji, abys našla tu nejčistší a nejupřímnější lásku.

Moje malá sestřičko, blahopřeji Ti k narozeninám! Přeji Ti hodně úspěch ve studiu, zdraví, štěstí a spoustu radosti. Ať každý Tvůj den je veselý a jasný a hlavně nezapomeň poslouchat maminku.

Pospěšte si poblahopřát nejlepší ženě na této planetě, všechno nejlepší k narozeninám! Jsi nesmírně chytrá a nesrovnatelně krásná žena. Přeji Ti pevné zdraví, dobrou zábavu a nekonečné radovánky.

Naše milá paní, blahopřejeme Ti k narozeninám! V tento významný den Ti přejeme, aby se Tvůj život otáčel jen tím pravým směrem a všechny nepříjemnosti v životě ať rychle pomíjejí, aniž bys je zpozorovala.