Přání k narozeninám pro dceru, od maminky

Přání k narozeninám pro dceru, od maminky

Vtipná přání k narozeninám pro dceru od maminky ukázka 9 let, dcery, holčičku, internetové upřímné přání k narozeninám. Narozeninové e přání pro dceru k narozeninám zdarma, přání k svátku pro dceru. Úžasné text přání k narozeninám pro dospělou dceru upřímné. Hezká sms přání k 6, 7, 9, 10, 14, 18, 20, 25, 30 narozeninám pro dceru text 14 let. Ironické blahopřání k narozeninám pro dceru, dceři, pro děti, 4 roky gif, matka dceři. Citáty e přání k narozeninám pro dceru text, pro ženu vtipné zdarma. Vtipné dojemné přání k narozeninám pro dceru 55, 60, 65, 70, 71, 75 let. Přání k 17 narozeninám pro dceru.

Má drahá a milovaná dcero, upřímně ti blahopřeji k narozeninám! Přeji ti jen laskavé a teplé pohodlí a světlo. Hlavně nikdy netruchli. Buď vždy stejně krásná a okouzlující.

Má malá princezno, ať je tvůj život jako pohádka, ať jsi stejně jasná a okouzlující, a vyhnou se ti všechny problémy a trápení. Jsem si jistý, že budeš zdravá a každý nový den začneš s úsměvem a zakončíš s mořem vzrušujících zážitků. Všechno nejlepší k narozeninám!

Moje drahá dcero, vyrostla jsi a jsi tak krásná, laskavá, něžná, odvážná a otevřená. Jsem rád, že jsi v pořádku. Buď stejně šťastná po celý život, rozdávej teplo a lásku a dostaň jí dvakrát tolik. Všechno nejlepší k narozeninám!

Dcero, dnes máš narozeniny. Přeji ti, nejen dnes, ale vždy: buď šťastná a milovaná, ať tě ve všem doprovází štěstí. Přeji ti více zábavy, emocí a splněných snů. Příjemný svátek, zlatíčko!

Naše dceruško, každý den nám rozdáváš radost a svým úspěchem nám přinášíš štěstí. Jsme na tebe nesmírně hrdí a přejeme ti, abys byla zdravá, milovaná a šťastná!

Dcero, dnes je tvůj den. Blahopřeji ti k narozeninám a přeji ti úspěch a hodně štěstí. Když budeš chtít, zvládneš vše. Rozvíjej se, nauč se něco nového, cestuj, jdi za svým snem a najdi skutečné štěstí.

Naše malá dceruško, pevně tě objímáme, políbíme a upřímně přejeme jen to nejlepší. Ať tě vždy obklopuje jen radost, zábava, láska a věrní přátelé. Nepřestávejte snít a jdi naproti svému cíli; uspěješ. Všechno nejlepší k narozeninám!

Dcero, všechno nejlepší k narozeninám! Přeji ti, abys zářila jako slunce letního dne, jako hvězda na jasné obloze a zůstala tak krásná a něžná jako první jarní květiny. Jsi ten největší zázrak v mém životě, mám tě moc rád a chci, abys byla ta nejšťastnější na světě.

Má vzácná malá dcero, gratuluji ti ke tvým narozeninám! Tento rok vám přinese mnoho pozitivních emocí, vzrušujících událostí, zábavných večírků, nových přátel, dobrých známek a příjemných vzpomínek. Všechno nejlepší, zlatíčko!

Dcero, všechno nejlepší k narozeninám! Jsi tak energická a odvážná a s velkými životními plány. Chceme, aby ses nikdy nevzdávala, určitě dosáhneš svých cílů a budeš úspěšná. Věříme ti.

Můj andílku, šťastné svátky! Ať ti tento svět přinese jen radost a veselí, teplo, lásku, harmonii a úspěch. Chci, abys vždy byla zdravá, nikdy se nevzdávala, šla kupředu a stala se úspěšnou a šťastnou.