Přání k narozeninám pro bratra

Přání k narozeninám pro bratra

Upřímné sms přání k narozeninám pro bratra zdarma, narozeninové text. Vtipné blahopřání k narozeninám bratrovi koupit text, pro ženu obrázky. E přání bratrovi k narozeninám, pro brachu zdarma, pro muže. E přáníčka, vtipné přání k 5, 6, 8, 9, 10, 15, 18, 20, 30 narozeninám pro bratra. Sms přání k narozeninám pro bratrance. Upřímné narozeninové přání pro bratra, bratrovi k 40, 50, 60, 70, 80 narozeninám.

Drahý bratře, gratulujeme ti k svátku! Přeji ti vše nejlepší, vzrušující a zábavný život a skvělou a čistou lásku. Navždy se budeme navzájem podporovat. Děkuji ti za vše. Všechno nejlepší k narozeninám!

Milovaný bratře, na naše dětské okamžiky budeme vzpomínat ještě dlouho. Na všechny vzpomínám velmi rád a s upřímnými emocemi. Přeji ti, abys na mě nikdy nezapomněl a pamatoval si, že máš bratra, který ti vždy pomůže. Zůstaň stejně čestný, emotivní a laskavý. Všechno nejlepší k narozeninám, brácho! Mám tě rád.

Drahý bratře, chtěl bych ti pogratulovat a přeji ti, abys strávil ty nejlepší chvíle svého života s krásnými lidmi, kteří tě mají rádi. Nikdy se na svých cestách nevzdávej, vždy dojdi až na konec. Zůstaň pořád stejně veselý, chytrý a pozitivní.

Bratře, chci ti popřát všechno nejlepší k narozeninám. Buď laskavý, chytrý a silný. Přeji ti hodně zdraví a hodně radosti.

Bratře, všechno nejlepší k narozeninám! Přeji ti, abys vždy byl zdravý, odvážný a laskavý. Na tento den budeme vzpomínat ještě dlouho. Příjemné svátky!

Není mi nikdo bližší než ty, bratře. Díky za všechno, co jsi mi dal jako dítě, vše si pamatuji. Dnes ti přeji, aby se všechny tvé cíle a sny splnily. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj drahý bratře, všechno nejlepší k narozeninám! Přeji ti, abys zůstal pořád tak laskavý, citlivý, veselý a milující. Ať tento den přinese tvým blízkým samé šťastné chvíle a úsměvy. Příjemné svátky!

Bratře, přeji ti, aby byl tento den plný radostných a pozitivních emocí. Ať tě vždy obklopují pouze dobří a věrní lidé a ať jsi vždy šťastný. Všechno nejlepší k narozeninám!

Drahý bratře, všechno nejlepší k narozeninám! Chci, aby vše ve tvém životě proběhlo hladce a bez obtíží. Ať ti každý den přinese jen dobré okamžiky a dobré zprávy. Příjemné svátky!

Můj drahý bratře, přeji ti, abys dosáhl jakéhokoli cíle, a nechť tě v životě doprovází štěstí. Ať ti každý okamžik přináší jasné pocity a živé dojmy. Všechno nejlepší k narozeninám, brácho!

Bratře, v tento krásný den ti přeji všechno nejlepší k narozeninám! Ať jsi v životě šťastný, ať se ti vše splní a potíže a trápení se ti vyhýbají. Příjemné svátky, brácho!