Sms přání k narozeninám

Sms přání k narozeninám

Vtipné sms přání k narozeninám animace pro muže, sms na narozeniny pro ženy a miláčka originální, ťažkou, učitelku word. Sms k narozeninám vtipné kamarádce inteligentní, pro miláčka, tatínkovi animované, elektronické otci, obrázky květin. Nejkrásnější přání k narozeninám sms vtipné, pro tatínka a syna český, pro děti, babičce, pro bratra citáty, ťažké, učitele, úžasné přání. Sms přání k narozeninám 6, 7, 18, 20, 30, 40, 50, 60, 70 let neteři, nejlepšímu kamarádovi netradiční, ňam, obrázky, ukázka wordu. Sms přání k narozeninám mamince, pro ženu, pro dceru a maminku české, expříteli google, nejlepší kamarádce úžasné. Krátké sms přání k 33, 35, 40, 45, 50, 60, 62 narozeninám pro ženy cz zdarma, bratrance formální, gratulace, online, od srdce univerzální. Dětské, vtipné sms blahopřání k narozeninám citáty, chlapečka česky, grafické, pro kamarádku online, tatínkovi, učitelce usmev. Originální přání k 65, 70, 75, 80, 85, 90 narozeninám nejlepší pro kamarádku sms, chlapovi, carodejnice, gif obrazky pro muže, pro tchýni, queen. Narozeninové sms pro ženu a děti gif, texty sms, gratulácie, pro holčičku inspirace, obrázky ke stažení zdarma, quote. Vtipné text přání sms k 1, 2, 9, 10, 15, 18, 30 narozeninám mamince, pro kamaráda, ženy, ex muže sms, obrázek pro ženu.

Všechno nejlepší k narozeninám, drahá ženo! Ať ti jsou všichni tví drazí a milovaní lidé nablízku! Přeji ti štěstí a úspěch v životě. Neboj se ničeho; určitě uspěješ. Hlavní věc je zdraví – zbytek se nějak dodělá.

Drahá ženo, všechno nejlepší k narozeninám! Spěchám ti poblahopřát a přeji ti, abys vždy zůstala tak pozitivní a nikdy nebyla smutní. Buď šťastná, sebevědomá, cílevědomá a soběstačná.

Má drahá, dnes je tvůj den, tvůj svátek! Chci, abys našla své štěstí, které bude jedinečné, okouzlující a atraktivní.

Gratuluji ti k narozeninám, má drahá! Jsi ta nejúžasnější, nejkrásnější a prostě dobrý člověk. Děkuji, že jsi v mém životě. Buď šťastná a ať se ti splní vše, co si budeš přát.

Gratuluji ti k narozeninám! Přeji ti štěstí v osobním životě, pevné zdraví, vzájemnou lásku, nezměrnou radost a fantastické úspěchy. Jsi ta nejlepší žena.

Gratuluji ti k narozeninám! Přeji ti mnoho živých dojmů a úžasných cest. Cestuj nejen po celém světě, ale i v životě. Zdolej všechny nedosažitelné cíle. Všechno nejlepší!

Dcero, všechno nejlepší k narozeninám! Přejeme ti štěstí, lásku, štěstí, zdraví, úspěch a splnění tvého největšího snu. Pamatuj si, že my, tvoji rodiče, tu vždy budeme pro tebe a ve všem tě budeme podporovat.

Má drahá dcero, gratuluji ti k tvým narozeninám! Vždy procházej životem s úsměvem, raduj se z každého dne, nauč se něco nového, více cestuj a užívej si života.

Moje holčičko, přeji ti krásné svátky! Přeji ti, aby kolem tebe byli jen dobří, oddaní a upřímní přátelé, se kterými budete kráčet bok po boku po cestě života ke skutečnému štěstí.

Dcero, všechno nejlepší ke tvým narozeninám! Ať ve tvém životě vždy jasně svítí slunce štěstí, fouká jen teplý vánek štěstí, ale deště smutku se ti vyhýbají.

Dcero, ty jsi moje malá beruška. Gratuluji ti k narozeninám! Buď šťastná, nikdy si nic neodepírej, miluj své přátele a buď milovaná.

Moje drahá a milovaná manželko, blahopřeji ti k narozeninám! Děkuji ti za vše, co děláš pro naši rodinu. Miluji tě a velmi si tě vážím.

Moje drahá a jedinečná ženo, gratuluji ti k narozeninám! Přeji ti všechno nejlepší. Splním každé tvé přání.

Lásko, všechno nejlepší k narozeninám! Děkuji ti za naše děti, za bezesné noci, za péči, za všechno. Jsi mezi lidmi oblíbená, příjemná, žádoucí, zářivá a pozitivní – vždy zůstaň taková.