Sms přání k narozeninám, pro muže a ženu, vtipné blahopřání k 30, 45, 50, 60 narozeninám pro kamarádku

Sms přání k narozeninám, pro muže a ženu, vtipné blahopřání k 30, 45, 50, 60 narozeninám pro kamarádku

Originální sms přání k narozeninám pro muže a ženu, pro maminku a dceru, pro sestru a děti. Přání k narozeninám pro kamarádku a ženy, pro tchýni a bratra, kamarádce a babičce, mamince a sestře, pro miláčka a syna. Vtipný text na přání k 50, 80 narozeninám pro holčičku, sms přání k narozeninám 40, 50, 70 let. Zamilované přání k narozeninám pro ženy, sms blahopřání zdarma pro kamarádku. Nejlepší sms a text do přání k narozeninám, texty sms vtipné tatínkovi, pro muže a ženu. Vtipné sms zprávy a přání k narozeninám tatínkovi sms. Nejlepší prani k narozeninam vtipné pro maminku a dceru, pro sestru a děti, pro kamarádku a ženy. Originální přání k narozeninám pro bratra a tchýni, kamarádce a babičce, mamince a sestře, pro miláčka a syna. Texty a sms přání k narozeninám zdarma vtipné, zamilované přání k narozeninám pro muže. Originální, vtipné text a sms přání k 1, 15 narozeninám, 18 , 30 narozeninám, 33, 40 narozeninám, 45, 50 narozeninám, 55, 60 narozeninám, 62, 65, 70 narozeninám, 75, 80, 85, 90 narozeninám. Sms blahopřání k narozeninám.

Všechno nejlepší k narozeninám, drahá ženo! Ať ti jsou všichni tví drazí a milovaní lidé nablízku! Přeji ti štěstí a úspěch v životě! Neboj se ničeho; určitě uspěješ. Hlavní věc je zdraví – zbytek se nějak dodělá!

Drahá ženo, všechno nejlepší k narozeninám! Spěchám ti poblahopřát a přeji ti, abys vždy zůstala tak pozitivní a nikdy nebyla smutní! Buď šťastná, sebevědomá, cílevědomá a soběstačná!

Má drahá, dnes je tvůj den, tvůj svátek! Chci, abys našla své štěstí, které bude jedinečné, okouzlující a atraktivní.

Gratuluji ti k narozeninám, má drahá! Jsi ta nejúžasnější, nejkrásnější a prostě dobrý člověk! Děkuji, že jsi v mém životě! Buď šťastná a ať se ti splní vše, co si budeš přát!

Gratuluji ti k narozeninám. Přeji ti štěstí v osobním životě, pevné zdraví, vzájemnou lásku, nezměrnou radost a fantastické úspěchy! Jsi ta nejlepší žena!

Gratuluji ti k narozeninám! Přeji ti mnoho živých dojmů a úžasných cest! Cestuj nejen po celém světě, ale i v životě! Zdolej všechny nedosažitelné cíle! Všechno nejlepší!

Dcero, všechno nejlepší k narozeninám! Přejeme ti štěstí, lásku, štěstí, zdraví, úspěch a splnění tvého největšího snu. Pamatuj si, že my, tvoji rodiče, tu vždy budeme pro tebe a ve všem tě budeme podporovat!

Má drahá dcero, gratuluji ti k tvým narozeninám! Vždy procházej životem s úsměvem, raduj se z každého dne, nauč se něco nového, více cestuj a užívej si života!

Moje holčičko, přeji ti krásné svátky! Přeji ti, aby kolem tebe byli jen dobří, oddaní a upřímní přátelé, se kterými budete kráčet bok po boku po cestě života ke skutečnému štěstí!

Dcero, všechno nejlepší ke tvým narozeninám! Ať ve tvém životě vždy jasně svítí slunce štěstí, fouká jen teplý vánek štěstí, ale deště smutku se ti vyhýbají!

Dcero, ty jsi moje malá beruška. Gratuluji ti k narozeninám! Buď šťastná, nikdy si nic neodepírej, miluj své přátele a buď milovaná!

Moje drahá a milovaná manželko, blahopřeji ti k narozeninám! Děkuji ti za vše, co děláš pro naši rodinu! Miluji tě a velmi si tě vážím!

Moje drahá a jedinečná ženo, gratuluji ti k narozeninám! Přeji ti všechno nejlepší! Splním každé tvé přání!

Lásko, všechno nejlepší k narozeninám! Děkuji ti za naše děti, za bezesné noci, za péči, za všechno! Jsi mezi lidmi oblíbená, příjemná, žádoucí, zářivá a pozitivní – vždy zůstaň taková!