Přání k narozeninám pro sestru, sestře

Přání k narozeninám pro sestru, sestře

Vtipné sms přání k narozeninám pro sestru text, k svátku. Elektronické přání k narozeninám sestře obrázky. Narozeninové přání texty pro sestru k narozeninám, sestra. Sms blahopřání sestře k narozeninám, pro sestřenici. Vtipná přání k 18, 20, 25, 30, 40, 50 narozeninám pro sestru, sestřičku a bratra. Přání k svátku pro sestru.

Sestro, buď elegantní a hebká, jako štíhlá lilie, roztomilá a skromná, jako malá pomněnka, okouzlující, jako nádherná růže. Ať jsou naplněny tvé zásoby laskavosti, energie, optimismu a chuti do života. Všechno nejlepší k narozeninám!

Moje nejúžasnější a nejlepší sestro na světě, všechno nejlepší k narozeninám! Dnes jsi trochu starší, ale roky nemohou ovlivnit tvou touhu po životě a odhodlání. Chci, abys vždy zůstala veselá. Ať se splní všechna tvá přání.

Sestro, ať se tvé světlé oči vždy dívají jen na šťastnou budoucnost. Ať tě všechny cesty, kterými se vydáš, povedou k úspěchu. Ať jsou všichni tvoji kamarádi laskaví, citliví a vlivní lidé a všechny směry života tě povedou k tomu, abys byla pořád tak skvělý člověk.

Sestro, všechno nejlepší k narozeninám! Ať tě odnese hurikán štěstí a roztočí se ve smršti úsměvů, přání a komplimentů. Nech působit závan neuvěřitelných, příjemných emocí, aby tvá krása byla ještě více okouzlující. Ať je tvé srdce – v lásce i životě – krásné, kvetoucí a šťastné.

Moje krásná sestro, všechno nejlepší k narozeninám! Život ti dá kouzelnou kytici jako zkušená květinářka, kde kompozici obdivu a krásy obklopuje nádherná zeleň lásky.

V tento krásný den, kdy jsi se narodila, má sestro, mě navždy opustila osamělost. Na tvé narozeniny ti přeji mnoho štěstí jako nekonečný oceán, a v něm radostné skvrny štěstí, bouřlivé vlny lásky, zářící výbuchy vítězství, bezmezný optimismus a klid v duši.

Ať tvé oči září jasněji než polární záře, tvůj úsměv překvapí zářivostí a tvé nohy chtějí tančit, protože dnes, drahá sestro, máš narozeniny! Přijmi moje přání velké radosti, elegantní nálady, skvělých úspěchů a života plného dobrodružství a nezapomenutelných okamžiků. Srdečně blahopřeji.

Chci, abys byla módním udavatelem směru, předváděla své oblečení, vzrušovala své soupeře a vzrušovala představivost chlapů. Všechno nejlepší k narozeninám, má krásná sestro! Přeji ti, abys vždy byla paní své duše a aby ti v duši vládlo slunečné počasí se svěžími, rozkvetlými květinami, s radostným cvrlikáním ptáků a září magické duhy.

Moje milovaná sestro, přeji ti, aby tě slunce dnes ráno něžně políbilo na pihy, aby ptáci zpívali jen pro tebe a květiny za oknem kvetly díky tvé kráse. Ať je tento den tím nejbáječnějším a nejkouzelnějším.

Všichni ptáci, všechny květiny, všichni motýli dnes potěší svět svou krásou, ale naše milovaná sestra potěší celý svět ještě větší krásou, protože má dnes narozeniny! Naše drahá sestro, buď vždy tak inteligentní a zvídavá dívka.

Moje věrná kamarádko, moje sestro, jsem rád, že mohu být tvým bratrem. Přijímám tvé rady, obdivuji tvoji krásu a raduji se z tvých vtipů. Ať máš pořád tak pozitivní vlastnosti. Všechno nejlepší k narozeninám!