Vtipné přání k narozeninám, text pro muže, ženy a kamarádku retro, srandovní, originální a legrační, krátké citáty

Vtipné přání k narozeninám, text pro muže, ženy a kamarádku retro, srandovní, originální a legrační, krátké citáty

Originální vtipné přání k narozeninám pro muže a sestru, pro fotbalistu a myslivce, pro sportovce a rybáře, pro chlapa a děti na fb, mamince a muž. Přání k narozeninám pro kluka a kamaráda sms, tátovi. Legrační a srandovní přání k narozeninám obrázky vtipné, pro tátu a maminku. Přání k narozeninám pro bratra a tchýni animace, vtipné přání ke kulatým narozeninám pro tátu a žena. Krátké a žertovné, humorné a veselé, sms přání k narozeninám pro muže gif a ženy vtipné, pro šéfa a kluky s potravinami na facebook. Originální a vtipné přání k narozeninám obrázky, dětské citáty a originální přání k narozeninám, text a gif obrázky. Přání k narozeninám pro kamarádku a bráchu, pro muže, všechno nejlepší k narozeninám vtipné animace, pro rybáře a tátovi. Vtipná sms a přání k narozeninám pro dceru a ženu online, pro sestru, vtipný text k narozeninám, texty na fb. Narozeninová přání vtipné, gify k narozeninám, kolegyni a mamince, pro syna a žena. Žertovné a veselé blahopřání, přání k narozeninám pro ženu, nejlepší kamarádce vtipné, pro šéfa a tátu, pro kluky a bratra, pro kamaráda. Srandovni, vtipne texty, e prani a sms k narozeninam pro kamarádku a bráchu gif obrázky, pro maminku a babičku na facebook, muž, vtipné přání k narozeninám. Krátké, vtipné blahopřání a přání k narozeninám s potravinami a pro kamarádku, narozeninové přání, pro tchýni a chlapa. Přání k narozeninám pro děti a dceru, pro kluka sms a syna. Obrázky, humorné a vtipné dětské citáty, srandovni a legrační přání k 1, 8, 10 narozeninám, 11, 12, 13, 15 narozeninám, 16, 17 narozeninám, 18, 19 narozeninám, 20, 21, 25 narozeninám, 28, 30, 31, 33, 35 narozeninám, 40, 44, 45, 50 narozeninám, 55, 60, 65, 70 narozeninám, 75, 80, 85 narozeninám pro ženy a muže, texty a gif. Přání k narozeninám nejlepší kamarádce vtipné animace, pro ženu, všechno nejlepší k narozeninám vtipné. Vtipné obrázky k narozeninám pro sestru a ženy, pro fotbalistu a myslivce. Narozeniny vtipné, přání k šedesátinám a osmnáctinám, k padesátinám pro muže, vtipný text k narozeninám. Přání k narozeninám pro babičku a tchýni, k padesátce a dvacetinám, k osmnáctým narozeninám. Vesele e přání k 50 narozeniny. Vtipné přání k narozeninám obrázky 8, 13, 15, 16 let, 17, 18 let, 19, 20 let, 21, 25, 28, 30 let, 31, 33, 35, 40 let, 44, 45 let, 50, 55 let, 60, 65 let, 70, 80, 85 let pro ženy a muže, vtipný přípitek k narozeninám, texty.

Kamaráde, blahopřejeme Ti k narozeninám a doufáme, že každý den tvého života bude jako svátek. Přejeme Ti, abys našel odpovědi na všechny otázky, se kterými si děláš starosti a doufáme, že všechna Tvá rozhodnutí budou správná. A ať v kapse vždycky máš ten nejnovější iPhone!

Krásné narozeniny, kámo! Oslav je naplno, ať Tě vždy provází životem dobrá nálada a pohoda! Ať se každé ráno probouzíš napoprvé a neodkládáš si desetkrát nastavení budíku. Ať se Ti nikdy nic neporouchává, na letišti ať stojí Tvůj osobní vrtulník a v garáži Harley-Davidson!

Bráško, dneska máš narozeniny! Přeji Ti, abys na dovolenou jezdil jen do těch nejlepších letovisek. Ať Tvá duše nikdy nestárne, aby ses mohl vyřádit jako zamlada!

Moc jsme se těšili na Tvé narozeniny a chceme Ti popřát v tento významný den, aby Tvá dovolená byla vždy v pohodě. Ať je každá Tvá cesta neskutečně skvělá. Přejeme Ti, abys nikdy nezestárl a nikdy poránu nemíval kocovinu. Nechť máš v duši vždycky jaro. Doufáme, že celý Tvůj život bude sladký a slané bude pouze jídlo.

Všechno nejlepší, má nejkrásnější! Přeji Ti být jako volné ptáče, co léta v oblacích Lásky životem, být laskavou a vlídnou nymfou, jež žije v kouzelném lese. Přeji Ti být mocnou čarodějkou, jež dokáže okouzlit kohokoli, být nejlepším andělem strážným pro všechny, na kterých ti záleží. Nechť kniha Tvého života bude krásná, veselá a nekonečná a Ty v ní – ta všemi nejoblíbenější postava!

Gratuluji Ti k narozeninám, Má božská, krásná a nejlepší ženo. Přeji si, abys na životní cestě nebyla hlemýžděm, ale uháněla k cíli jako vítr. Neboj se být bílou vránou, dělej vždy jen to, co chceš! Nebuď zbabělou zaječicí, buď statečnou a silnou vlčicí!

Blahopřejeme věčně mladé a nádherné dámě ke dni, kdy přišla na svět! Přejeme Ti, ať jsi vždy nevyzpytatelná a silná jako hrozny, vedle kterých se všichni ostatní připadají zvadlými rozinkami. Ať namísto baterie máš akumulátor, jenž nezná opotřebení. Vždy buď veselá a houževnatá, dobývej výšina na cestě, plné nejneuvěřitelnějších dobrodružství.

Navzdory tomu, že už nejsi nejmladší a nejlepší roky máš dávno za sebou, jsi stále krásná a záříš těmi nejjasnějšími barvami. Přeji Ti, abys byla až do stáří pro všechny jasnou hvězdou a krášlila nám dny svým nádherným úsměvem, protože i přes všechen prožitý čas jsi stále krásnější a krásnější.

V tento krásný den Ti blahopřeji z celého srdce. Dokud jsi mladá, přeji Ti, abys zdolala všechny vnitřní Himaláje, zničila své osobní bariéry a prošla se po červeném koberci. Zkrátka Ti přeji, abys neposlouchala, co se kde říká, ale cílevědomě šla směrem tam, kam Tě vede Tvůj cit!

V tento den se u jednoho stolu sešli všichni Tví nejdražší, aby Tě pochválili za krásu, věnovali Ti kvalitní dárky a naplnili svá břicha lahodným pečivem. A Ty se třpytíš jasným světlem, rozdáváš všem úsměvy a přinášíš světlo do šedých stěn. A navzdory kilometrům, co jsou mezi námi, Ti říkám: nevážím si Tě za tvé kvality nebo nedostatky, ale za to, že prostě jsi.

Chci ti popřát skvělé zdraví, železné nervy a plný pytel štěstí. Doufám, že vše, co si jen přeješ, se uskuteční a že pro tebe bude život jasným duhovým paprskem uprostřed šedé a deštivé oblohy.

Přeji Ti k narozeninám spoustu věrných přátel, rodinu, jež Tě vždy pochopí a podpoří, čistou a upřímnou lásku, jež nekončí ani po třiceti letech. Přeju Ti jen, abys byla šťastná.

Žij život naplno, zapomeň na bolest a smutek, žij tak, jak chceš Ty, a ne okolní lidé, tak, abys až zestárneš měla vždy v rukávě tisíce zajímavých příběhů pro svého vnuka a nikdy nic nelitovala.