Vtipné přání k narozeninám

Vtipné přání k narozeninám

Originální retro vtipné přání k narozeninám pro muže gif, ženu vtipné text, pro sestru a tchýni, tatínka animace, holku, kamarádovi online, k osmnáctým narozeninám. Retro vtipné obrázky, interaktivní sms přání k narozeninám pro ženy k šedesátinám, 50 narozeniny pro tátu české, nejlepší kamarádce sms, ťažkou, 44, 45, 49, 50, 55, 60, 70, 80, 90 let. Legrační, srandovní přání k narozeninám gif obrázky vtipné, pro muže elektronické přání k 30 tinám, blahopřání obrázek, pro dceru, holka humor, učitelů úsměv. Retro vtipné přání k narozeninám. Žertovné, animované, veselé a krátké vtipné dětské přání k narozeninám 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18 let, narozeninové přání pro bráchu, k narozkám, pro ženy a chlapa text, ťažké. Srandovní obrázky, krátká vtipná přání k narozeninám 40, 45, 50, 55, 60, 70, 75, 80 let pro ženy k padesátinám, pro kamarádku srandovní, padesátinám, šéfovi, tátovi texty. Dvacetinám vtipné sms přání k narozeninám text pro kamarádku, k osmnáctinám pro kluky, mamince a kolegyni, přání k svátku gif obrázky, queen, pro teenagery. Padesátinám humorné, originální přání k narozeninám vtipné pro ženu, kamarádce, pro děti, muze inspirace, pro kluka, kreslené přání, pro syna, učitele. Vtipné citáty, srandovní sms e-přání k narozeninám obrázky 19, 20, 21, 25, 33, 40 let pro maminku, muže, narozeninová přání originální. Sms vtipné krátké přání k 1, 9, 10, 13, 15, 18, 19, 20 narozeninám pro ženy a muže text, pro holku a ženy, dědu. Srandovní, legrační, nejvtipnější e přání k 21, 22, 25, 28, 30, 31, 33, 35 narozeninám kamaradce zdarma, gratulace pro babičku, šéfa texty, muž, pro bratra a babičce, narozeninová přání.

Kamaráde, blahopřejeme Ti k narozeninám a doufáme, že každý den tvého života bude jako svátek! Přejeme Ti, abys našel odpovědi na všechny otázky, se kterými si děláš starosti a doufáme, že všechna Tvá rozhodnutí budou správná. A ať v kapse vždycky máš ten nejnovější iPhone.

Krásné narozeniny, kámo! Oslav je naplno, ať Tě vždy provází životem dobrá nálada a pohoda. Ať se každé ráno probouzíš napoprvé a neodkládáš si desetkrát nastavení budíku. Ať se Ti nikdy nic neporouchává, na letišti ať stojí Tvůj osobní vrtulník a v garáži Harley-Davidson.

Bráško, dneska máš narozeniny! Přeji Ti, abys na dovolenou jezdil jen do těch nejlepších letovisek. Ať Tvá duše nikdy nestárne, aby ses mohl vyřádit jako zamlada.

Moc jsme se těšili na Tvé narozeniny a chceme Ti popřát v tento významný den, aby Tvá dovolená byla vždy v pohodě. Ať je každá Tvá cesta neskutečně skvělá. Přejeme Ti, abys nikdy nezestárl a nikdy poránu nemíval kocovinu. Nechť máš v duši vždycky jaro. Doufáme, že celý Tvůj život bude sladký a slané bude pouze jídlo!

Všechno nejlepší, má nejkrásnější. Přeji Ti být jako volné ptáče, co léta v oblacích Lásky životem, být laskavou a vlídnou nymfou, jež žije v kouzelném lese. Přeji Ti být mocnou čarodějkou, jež dokáže okouzlit kohokoli, být nejlepším andělem strážným pro všechny, na kterých ti záleží. Nechť kniha Tvého života bude krásná, veselá a nekonečná a Ty v ní – ta všemi nejoblíbenější postava!

Gratuluji Ti k narozeninám, Má božská, krásná a nejlepší ženo! Přeji si, abys na životní cestě nebyla hlemýžděm, ale uháněla k cíli jako vítr. Neboj se být bílou vránou, dělej vždy jen to, co chceš. Nebuď zbabělou zaječicí, buď statečnou a silnou vlčicí.

Blahopřejeme věčně mladé a nádherné dámě ke dni, kdy přišla na svět. Přejeme Ti, ať jsi vždy nevyzpytatelná a silná jako hrozny, vedle kterých se všichni ostatní připadají zvadlými rozinkami. Ať namísto baterie máš akumulátor, jenž nezná opotřebení. Vždy buď veselá a houževnatá, dobývej výšina na cestě, plné nejneuvěřitelnějších dobrodružství.

Navzdory tomu, že už nejsi nejmladší a nejlepší roky máš dávno za sebou, jsi stále krásná a záříš těmi nejjasnějšími barvami. Přeji Ti, abys byla až do stáří pro všechny jasnou hvězdou a krášlila nám dny svým nádherným úsměvem, protože i přes všechen prožitý čas jsi stále krásnější a krásnější.

V tento krásný den Ti blahopřeji z celého srdce! Dokud jsi mladá, přeji Ti, abys zdolala všechny vnitřní Himaláje, zničila své osobní bariéry a prošla se po červeném koberci. Zkrátka Ti přeji, abys neposlouchala, co se kde říká, ale cílevědomě šla směrem tam, kam Tě vede Tvůj cit.

V tento den se u jednoho stolu sešli všichni Tví nejdražší, aby Tě pochválili za krásu, věnovali Ti kvalitní dárky a naplnili svá břicha lahodným pečivem. A Ty se třpytíš jasným světlem, rozdáváš všem úsměvy a přinášíš světlo do šedých stěn. A navzdory kilometrům, co jsou mezi námi, Ti říkám: nevážím si Tě za tvé kvality nebo nedostatky, ale za to, že prostě jsi.

Chci ti popřát skvělé zdraví, železné nervy a plný pytel štěstí. Doufám, že vše, co si jen přeješ, se uskuteční a že pro tebe bude život jasným duhovým paprskem uprostřed šedé a deštivé oblohy!

Přeji Ti k narozeninám spoustu věrných přátel, rodinu, jež Tě vždy pochopí a podpoří, čistou a upřímnou lásku, jež nekončí ani po třiceti letech. Přeju Ti jen, abys byla šťastná!

Žij život naplno, zapomeň na bolest a smutek, žij tak, jak chceš Ty, a ne okolní lidé, tak, abys až zestárneš měla vždy v rukávě tisíce zajímavých příběhů pro svého vnuka a nikdy nic nelitovala!