Přání k narozeninám pro děti, blahopřání 5, 6, 7, 10, 12 let, dětská přáníčka pro malé děti 2, 3, 4 roky

Přání k narozeninám pro děti, blahopřání 5, 6, 7, 10, 12 let, dětská přáníčka pro malé děti 2, 3, 4 roky

Vtipné elektronická sms přání k narozeninám pro malé děti 1 rok, 5 let, 6, 8, 9, 10 let, 11, 12 let, 13, 15 let, obrázky gif a text. Vtipné dětské, animované obrázkové přání k narozeninám, texty dětem, pro děti zdarma. Dětské narozeninové přání pro děti k 2, 6 narozeninám. Dětská přáníčka, obrázky, prani k 10 narozeninam pro deti, úžasné dětské text, přání k narozeninám pro děti 2, 3, 4 roky, 7 let. Dětské obrázky k narozeninám, všechno nejlepší k narozeninám pro děti.

Všechno nejlepší k narozeninám, děťátko moje! Potřebuji tě, mé dítě, víc než kohokoliv jiného. Jsi krásné, chytré, jsi skutečné kouzlo.

Dnes je jedinečný den, jedinečné dítě a jedinečný svátek. Ať se všechny tvé sny a touhy, děťátko moje, splní v příštím roce tvého života. Všechno nejlepší k narozeninám!

Všechno nejlepší k narozeninám, můj malý drahoušku! Vždycky mě podporuješ, když jsem na dně. Doufám, že ti tento speciální den přinese štěstí, lásku a zábavu. Zasloužíš si to.

Všechno nejlepší k narozeninám, děťátko moje! Doufám, že toto je začátek tvého nejkrásnějšího roku. Dovol mi, abych tě obejmula, můj malý drahoušku. Ať se splní všechny tvé cíle, touhy a sny. Zasloužíš si to. Hurá.

Ať jsou tvé narozeniny šťastné a tvůj život je naplněn mnoha slunečnými dny. Všechno nejlepší, děťátko moje! Měj krásný zbytek dne.

Přeji ti zdraví, štěstí a prosperitu, děťátko moje. Všechna tvá přání se splní. Všechno půjde dobře v příštím roce tvého života. Přeji ti všechno nejlepší a všechno nejkrásnější.

Děťátko moje nejdražší, dnes máš narozeniny. Je to nádherný svátek. Tohoto dne jsi se narodil a jsi jedinečný, stejně jako každý z nás je na tomto světě jedinečný. Přeji ti ten nejkrásnější, nejradostnější a nejšťastnější život. Všechno nejlepší k narozeninám!

Upřímně ti přejeme mnoho štěstí, pevné zdraví a dobrou náladu. Ať se tvé sny stanou skutečností. Příjemný svátek!

Děťátko moje nejdražší, dnes ti srdečně blahopřejeme k narozeninám! Buď šťastný, mé milované dítě. Ať se na tebe život usmívá, a bez ohledu na věk zůstaň veselý. A samozřejmě ti přejeme mnoho zdraví a sváteční náladu. Všechno nejlepší k narozeninám!

Tento den je jen tvůj, děťátko moje. Dnes bude všechno jen pro tebe, děťátko moje. Báječné svítání, jemný vánek a ptáci švitořící za oknem. V tento den jsi přišel na tento svět a Země byla velmi šťastná. Všechno nejlepší k narozeninám!

Dnes jsou tvé narozeniny. Upřímně ti přeji vše nejlepší, štěstí a zdraví. Ať bude štěstí vždy na vaší straně. Všechno nejlepší k narozeninám, děťátko moje!