Přání k narozeninám pro syna

Přání k narozeninám pro syna

Vtipná e přání k narozeninám pro syna 5 let zdarma, energie, narozeninové. Vtipná blahopřání k narozeninám matka synovi, pro muže 60. Krásné e přání synovi k narozeninám, k svátku pro svého kluka. Vtipná přání matky synovi k narozeninám, pro synovce, od maminky pro syna. Přání k 15, 17, 18, 20, 25, 30, 40 narozeninám texty pro syna, synovi.

Můj drahý synku, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Ať tě každý den naplní neobvyklými událostmi, krásnými lidmi a velkými úsměvy. Nesmutni, buď vždy zdravý a pamatuj na své příbuzné.

Drahý synku, tak moc chci, aby byl tvůj osud šťastný, abys nikdy neonemocněl a aby ti lidé v okolí vždy pomohli. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj oblíbený synku, chci, aby byl tvůj život plný emocí a dojmů. Ať ti lidé kolem tebe dají lásku a porozumění. Nedávej příliš pozor na mrzutosti a smutek. Překonej všechny problémy a potíže. Svůj život si buduj sám!

Synku, jsi už dospělý muž, ale chci ti říct: pamatuj, že navždy zůstaneš naším malým synkem a všechna tvá vítězství, radosti a úspěchy jsou štěstí i pro nás a všechny tvé neúspěchy a ztráty jsou i naše trápení. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj chlapče, můj drahocenný synku, každým dnem rosteš rychleji a rychleji. Mám tě velmi rád a blahopřeji ti ke tvým narozeninám! Dělej nám radost svými úsměvy a hlasitým smíchem i nadále!

Naše dítě, náš synku, vyrosť v chytrého, milého, zvědavého a poslušného chlapce. Nezapomeň potěšit svou matku a otce svými nejlepšími úsměvy na světě. A slibujeme, že ti pomůžeme ve všem, čeho se budeš snažit dosáhnout.

Můj drahý chlapče, dovol mi poblahopřát k tomuto svátečnímu dni. Chci ti popřát pozitivní pohled na svět, paprsek slunce, který vždy prolomí dokonce i ty nejčernější a nejimpozantnější mraky a osvětlí celý svět kolem tebe!

Jsi naše naděje a hrdost; jsi náš syn. Dnes jsou tvé narozeniny! Přesně před x lety jsi se narodil a byl tak malý a bezbranný – a nyní jsi dospělý a nezávislý muž. Jsme rádi, že jsme tvými rodiči.

Drahý synku, všichni jsme se sešli, abychom oslavili tvé narozeniny! Nejdůležitější je být šťastný a zdravý. Vidět tvé štěstí je v našich životech ta největší radost. Nikdy nebuď smutný nebo naštvaný; věz, že všechno, co se stane, má svůj smysl.

Náš synku, už ses stal dospělým, silným, pohledným, chytrým a odvážným chlapcem – skutečným mužem a ochráncem. Ať se splní všechny tvé sny. Ať jsou všechny dveře, do kterých chceš vstoupit, otevřené. Věz, že vše závisí jen a pouze ne tobě. Zkus to a všechno dobře dopadne!

Náš chytrý a nejlepší chlapče, jsme tak šťastní, že můžeme být tvými rodiči. Osvětluješ naše životy světlem a štěstím – nepřestávej to dělat. Buď silný a zdravý, studuj a objevuj tento svět a pamatuj, že jsme ti vždy připraveni pomoci. Všechno nejlepší k narozeninám!