Přání k narozeninám pro tátu, tatínka

Přání k narozeninám pro tátu, tatínka

Vtipné přání k narozeninám pro tátu, tatovi, vtipná přání k narozeninám 40, 50, 60, 70, 80, 90 let. Vtipné a dojemné a vtipne přání k narozeninám pro tatínka od dcery, k svátku. Tatínek, e sms přání k narozeninám tatínkovi zdarma, k svátku. Narozeninové e přání k 40, 50, 60, 70, 80 narozeninám texty pro tatínka, tatínkovi. Blahopřání, vtipné a úžasné přání k narozeninám tátovi text, pro tátu.

V tobě žije mnoho štěstí a radosti, tati. V mém srdci vždy nacházím vděčnost vůči tobě. Chci ti popřát více důvodů k oslavám, pevné zdraví a jasné barvy, které naplní tvůj každodenní život. Všechno nejlepší k narozeninám!

Všechno nejlepší k narozeninám, tati. Naučil jsi mě být spravedlivý a čestný v mém jednání. Přeji ti, aby tento svátek nebyl jen dnes, ale každý den. Vstup do nového dne s úsměvem a ať ti příjemná překvapení udělají radost.

Tati, všechno nejlepší k narozeninám! Chci se omluvit za všechno špatné, co se kvůli mně stalo. Děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělal. Mám tě moc rád. Přeji ti trpělivost a vytrvalost. Chci, aby tvůj úsměv nikdy neopustil tvou nádhernou tvář.

Všechno nejlepší k narozeninám, můj drahý tati. Teď už chápu, jak zásadní je rodičovská láska, jak cenné jsou rady, které jsi mi dal, a jak blízké jsou mi tvé myšlenky. Přeji si, aby tvůj dům osvětlovalo teplo a světlo a obklopili tě jen ti nejlepší lidé. Buď šťastný, můj hrdino!

Tati, všechno nejlepší k narozeninám! Buď vždy upřímný. Přeji ti štěstí a upřímnou lásku a doufám, že se tví blízcí lidé budou s tebou jen radovat.

Tati, všechno nejlepší k narozeninám! Chci, aby ses nikdy nebál jít cestou k novým úspěchům a snům. Nikdy nezoufej, překonáme všechny překážky a na konci naší cesty oslavíme vítězství.

Můj drahý tati, všechno nejlepší k narozeninám! Celé mé dětství jsi mě zahříval svou něžnou láskou. Mám tě rád jako nikdo jiný. V průběhu let budu si budu s sebou nést veškerou lásku, kterou jsi mi dal, všechny hodnoty, které jsi mi vštípil. Děkuji ti za můj hlasitý dětský smích a šťastné chvíle s tebou.

Vždy pro mě budeš mladý. Tvá duše je ta nejkrásnější. Poslouchat a učit se od tebe je radost. Tvé životní lekce a moudrost jsou pro mě to nejcennější. Chci, abys v duši nikdy nezestárl a aby byl vždy stejně veselý a laskavý. Všechno nejlepší k narozeninám!

Můj drahý tati, všechno nejlepší k narozeninám! Měj v peněžence spoustu peněz a u sebe jen ty správné lidi. Nikdy nebuď smutný a buď zdravý jako řípa. Přeji ti teplo a pohodlí v rodině a sílu v podnikání.

Máš hodně síly a něhy, tati. Dnes je takový vzrušující den a spěchám ti poblahopřát. Chci, abys vždy zůstal takový, jaký jsi – s dobrým srdcem. Buď otevřený světu a novým možnostem – a bez obav tak budeš moct všem obtížím. Všechno nejlepší k narozeninám!

Všechno nejlepší k narozeninám, tati. Děkuji ti za tvou nezištnou lásku, za tvou péči a porozumění, za tvou trpělivost a spravedlnost. Jsem na tebe hrdý. V tento nejdůležitější den pro tebe ti přeji, aby se ti splnily všechny tvé sny.