Přání k narozeninám pro kluka

Přání k narozeninám pro kluka

Vtipná přání k narozeninám pro kluka text, citat inspirace, mama, muži quotes zdarma. Zamilované přání k 9, 13, 15, 16, 17, 18 narozeninám pro kluka text, pro tátu, pro kluka ůřad, ůčku. Vtipné přání k narozeninám pro kluka 5, 6, 7, 8, 9, 10 let z lásky, pro chlapa. E přání k narozeninám klukovi, babí léto česky zdarma, word 14 let. Upřímné přání pro kluka k narozeninám, 12 let, děti jednoduché, přání k 18, 20, 25, 30, 45 narozeninám. Vtipná blahopřání k narozeninám pro kluka 1 rok, 2, 3, 4 roky dítěte. Obrázky k narozeninám pro kluky gif, pro děti, holka moje, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 40 let.

Všechno nejlepší k narozeninám, můj chlapče! Buď jako hrdina, jako superman. Ať všechny dívky obdivují tvoji odvahu a ať tě táta a máma zahrnují dobrotami a objetími.

Až vyrosteš, buď velký; najdi si své místo v životě a ničeho se neboj. Spoléhej na tátu a matku a milé přátele a připrav se na to, že v budoucnu budeš podporou pro své blízké!

Dnes je tvůj den. Přeji ti příjemná překvapení, setkání s věrnými přáteli, úsměvy a veselou náladu. Neváhej si přát cokoliv, určitě se to splní.

Přeji ti více zábavy a bezstarostných dnů. Ať tě doprovází štěstí na každém kroku a nenechá tě ani zažít zklamání na chvíli. Tví věrní a spolehliví přátelé ti budou nablízku a pomohou ti vyrovnat se se smutkem. Buď silný jako býk a zdravý jako řepa. Všechno nejlepší k narozeninám, drahý chlapče!

Všechno nejlepší k narozeninám, můj chlapče! Tvá životní cesta je stále velmi krátká, ale už jsi se toho hodně naučil. Přeji ti, aby z tebe vyrostl silný a zdravý muž, který chrání svou matku a babičku a dokázal, že jste gentleman. Studuj dobře.

Jsi budoucí obránce, astronaut nebo pilot. Nech zatím své dětství hrát a dělat hluk a nech své mládí, aby tě vzalo na svá křídla. Ještě se nemusíš starat o dospělý život, tak buď bezstarostný. Všechno nejlepší k narozeninám, můj chlapče!

Chci, abys byl zvědavý, žertovný, snažil se o nezávislost, ukázal své schopnosti a stal se chytřejším každý den. Ať zábavné a zajímavé hry rozvíjí tvé dovednosti, které ve svém životě budeš potřebovat.

Chceš-li, aby se tvé sny na tvé narozeniny splnily, máš dvě možnosti – buď vyhoří škola, nebo léto neskončí. Přeji ti dobrou náladu přes toto přání.

Náš báječný chlapče, k těmto radostným narozeninám ti přejeme splnění všech tvých dětských snů. Ať pořád září jasné slunce, lahodná zmrzlina nikdy nedojde a maminka a táta jsou vždy s tebou. Neboj se být robustní, agilní a čestný. Buď poslušným chlapcem a věrným kamarádem. Všechno nejlepší k narozeninám!

Gratulujeme ti k narozeninám! Chci, aby byl tvůj život plný vzrušujících setkání a známostí, jasných dnů, nových nápadů a neuvěřitelných snů. Ať je každý tvůj den šťastný, radostný a zářivý. Nedělej si starosti s maličkostmi a pamatuj, že tě máme rádi.

Dnes blahopřejeme k narozeninám našeho nezbedného chlapce, naší radosti a hrdosti. Udrž své kouzlo a spontánnost i v průběhu dalších let a staň se moudrým a silným mužem. A ať se ti splní vše, co si přeješ!