Přání k narozeninám pro ženu

Přání k narozeninám pro ženu

Vtipné sms přání k narozeninám pro ženu gif 15, 18, 20, 25, 30 let, starší zene animace, online. Zamilované a obrázkové, vtipné přání k narozeninám pro zeny, gif obrázky, texty pro přítelkyni k svatku od srdce, kamarádku wordu. Přáníčka, elektronické přání k narozeninám gif pro ženu citáty, kamarádku, mladého muze text, word 50, 55, 60, 65, 70 let. Obrazky, blahopřání k narozeninám texty pro mladou ženu vtipné 33, 35, 40, 45 let, citáty zdarma, švagrové inspirace, žertovné. Animované, vtipné narozeninové přání k 18, 20, 25, 30, 33 narozeninám žena texty, pro ženu sms online. Zamilované přání k padesátinám ženě, k 40, 50 narozeninám, dceru inspirace ke stažení zdarma, švagra šablona, pro ženy zamilované. Nejkrásnější přání k 35, 40, 50, 60, 70 narozeninám pro ženu kolegyni obrázek, pro dceru, ke stažení zdarma, pro starší ženu sms 75, 77, 80, 81, 85, 86, 90 let. Elektronické přání k narozeninám.

Moje ženo, chci ti popřát všechno nejlepší k narozeninám! Ať je ve tvém životě více jasných dnů, tepla a radostné nálady. Ať tě naše děti poslouchají a ať se předejde všem problémům. Zůstaň vždy tak krásná, laskavá a něžná jako vždy. Miluji tě.

Je to kráska, chytrá dívka, krásná hosteska, milující matka a královna. A měl jsem neuvěřitelné štěstí; mám nádhernou ženu se všemi těmito benefity. Všechno nejlepší, miláčku!

Tento den je plný úsměvů, smíchu a gratulací. Ne nadarmo, protože dnes moje žena, kterou zbožňuji, slaví své narozeniny. Popřejme jí, aby znásobila všechno dobré, co má, a snadno se rozloučila se vším negativním.

Nelze nepogratulovat tak úžasné ženě, jako je moje žena, protože ona je ta nejjasnější, laskavá, elegantní, chytrá, talentovaná a krásná žena. Zlato, dělej nám radost i nadále; nezastavuj se při dosažených cílech. Aťse potíže, kteréna své cestě potkáš, rozpustí jako noční mlha!

Můj něžný kvítku, můj anděli, můj světe, je nemožné tě neobdivovat, dělám to každý den. Ale dnes je zvláštní příležitost; dnes jsi královnou oslav, tak ať všechny květiny padnou ketvým nohám a ať všichni naši hosté chválí a oslavují tvé ctnosti a úspěchy!

Diamant mé duše, má úžasná ženo, ať jsi každý den tak krásná, jak jsi krásná teď, ať i tvé oči, do kterých se teď koukám, jiskří štěstím, a ať tvůj hlasitý smích v našem domě nikdy nepřestane!

Moje milovaná manželko, v den tvých narozenin bych ti chtěl říct, že jsi ta nejlepší žena. Všechny hvězdy blednou před tvojí krásou; ptáci zamrznou, když uslyší zvuk tvého hlasu, protože je to ten něžnější hlas. Dotek tvých rukou může vyléčit jakékoli potíže a neštěstí. Náš dům je plný pohodlí a světla díky tobě!

Moje jedinečná, nadpozemská ženo, tvůj manžel spěchá, aby ti poblahopřál k narozeninám, ať budeš ještě krásnější, moudřejší, talentovanější a úspěšnější. Vážím si tě a zbožňuji tě!

Moje nejdražší ženo a milovaná manželko, buď upřímná, věrná, vytrvalá, jedinečná, a hlavně nekonečně okouzlující a vzácná. Jen buď se mnou. Všechno nejlepší, miláčku!