Přání k 16. narozeninám, nejkrásnější a originální přání pro holku a kluka 16 let

Přání k 16. narozeninám, nejkrásnější a originální přání pro holku a kluka 16 let

Blahopřání, nejkrásnější přání k 16 narozeninám pro kluka a holku. Přání k narozeninám 16 let. Originální přání synovi k 16 tým narozeninám.

Ode dne, kdy jsi vstoupil do našich životů, náš drahý synovci, jsme rádi, že vidíme, jak každý den rosteš a stáváš se skvělým člověkem. Dnes mohu s jistotou říci, že se mi splnil sen. Gratulujeme k tvým 16. narozeninám!

Vážený příteli, blahopřejeme ti k narozeninám! Jsem šťastný, protože ti mohu věřit – má rodná duše. K tvým 16. narozeninám ti přeji inspiraci a harmonii. Nech lásku rozkvést ve svém srdci!

Milovaná sestřenice, nechť se všechny tvé sny stanou v den tvých 16. narozenin pohádkovou realitou! Zasloužíš si jen to nejlepší, takže ti přeji skutečnou lásku, kariérní růst a jen krásné lidi!

Milá sestro, blahopřejeme ti k 16. narozeninám! Přeji ti příjemnější večery a voňavý čaj. Usmívej se častěji. Ať je každý tvůj den zajímavější než ten druhý; nech na každém večírku krásné vzpomínky a nakonec potkáš svoji ohromnou a čistou lásku!

Moje drahá vnučko, ať je tvůj život plný dobrých úsměvů, věrných přátel, vzrušujících cest, neuvěřitelných objevů, nejzajímavějších a nejpříjemnějších událostí a velké lásky. Všechno nejlepší k 16. narozeninám! Udělej si tento den nezapomenutelným!

Drahá neteři, chci ti pogratulovat z celého srdce! Ať je ve tvé duši vždy teplo a tvá krása a něha budou jako první jarní květiny. Chci, abys letěla jako pták na vysoké obloze, usmívala se a radovala se z tohoto světa každý den. Štěstí, láska a splnění nejcennějších snů – to ti přeji! Všechno nejlepší k 16. narozeninám!

Všechno nejlepší k 16. narozeninám, moje drahá kmotřenko! Ať si dnešek užiješ naplno! Ať máš ve svém životě vždy radost, lásku a štěstí! Milovaná kmotřenko, přeji ti úspěšnou seberealizaci a snadné dosažení všech cílů. Buď vždy obklopena dobrými lidmi a neuvěřitelným štěstím!

Dcero, nechť je tvůj svět barevný a jasný, přináší jen radost a úspěch, nech své oči vždy jiskřit rozkoší a všude kolem ať září tvůj úsměv. Ať jsi zdravá a všechny tvé touhy se splní. Všechno nejlepší k 16. narozeninám!

Můj vnuku, všechno nejlepší k 16. narozeninám! Ještě jednou ti blahopřeji k tomuto svátku, ale pokaždé se jako dítě trápím. Jsem si jistý, že svého cíle dosáhneš. Mám tě rád!

Milovaný vnuku, naše pýcho a naděje, přejeme ti k tvým 16. narozeninám upřímně a srdečně všechna požehnání Země a nebeskou milost! Kéž tě tvé životní cesty dovedou k milovanému snu, jasným úspěchům a výjimečnému lidskému štěstí!

V tento nádherný den, můj synu, ti chci dát celý tento svět, který je pro tebe stále obrovský! Dnes máš ještě tak málo let, ale tolik toho víš a vše nové se tak rychle naučíš. Ať k tobě vše přijde snadno a nic tě nerozruší!