Přání k 17. narozeninám

Přání k 17. narozeninám

Vtipné přání k 17 narozeninám pro holku, chlap citáty, bratranec univerzální, pro kluka, animace 17 let, expříteli, šablona, úžasné zdarma, žena sms. Vtipné přání k narozeninám 17 let chlapec muži, česky, člověku elektronické, nejlepšímu kamarádovi word, zena z lásky. Co si přát k 17 narozeninám chlapečka gify, google obrázky, jubileum, švagrové text, mamince obrázky, u mužů, učitelce upřímné, zeny wordu. Přání k 17 narozeninám animované pro dceru blog, babičce, bratrovi, boží požehnání, obrázky ke stažení zdarma, ženě text. Blahopřání k narozeninám 17 let chlapovi úžasné, formální, gif pro muže, zdarma, inspirace, jednoduché, manželovi obrázky usmev, učitelku, ženu vtipné. Přání k 17 narozeninám miminko sms, moudré, muže, miláčkovi, nejlepší kamarádce, neteři online zdarma, ženám. Elektronické přání k 17 narozeninám originální, obrázek od srdce, otci, obrázky květin pro ženy, recepty, pro syna, učitele, ženy.

Můj drahý bratranče, v den tvého narození se na obloze rozsvítila jasná hvězda. Nechť tě tato hvězda štěstí provází celý život a vede tě po rozkvetlé cestě, která je poseta okvětními lístky radosti, lásky a štěstí. Všechno nejlepší k 17. narozeninám!

Můj drahý vnuku, ať máš vždy důvod k radosti, a nezáleží na tom, zda je to nové oblečení nebo příjemné překvapení od milované osoby, hlavní věc – usmívej se tak často, jak je to možné. Přál bych si, aby štěstí naplnilo tvou duši a ve tvém srdci bylo vždy místo pro rodinu a přátele. Všechno nejlepší k 17. narozeninám!

Gratuluji, synovče! Přeji ti, aby ses plavil na lodi štěstí po obrovském moři vzrušujících příležitostí. Nech svou cestu osvětlit nejjasnějším a nejkouzelnějším majákem. Nikdy neztrácej sílu ducha. Všechno nejlepší k 17. narozeninám!

Všechno nejlepší k 17. narozeninám, můj drahý příteli. Chci, aby tvá důvěra a optimismus vždy našly příležitost k vítězství. Příteli, vždy se soustřeď na úspěch. Přeji ti lásku, plnou kapsu a pocit čisté svobody.

Sestro, upřímně ti blahopřeji k tvým 17. narozeninám a přeji ti mnoho krásných chvil. Ať je tvůj domov vždy plný blízkých přátel. Ať všichni špatní lidé zůstanou v minulosti a nikdy se nevrátí. Ať je každý nový rok ještě lepší než ten předchozí.

Všechno nejlepší k 17. narozeninám, drahá vnučko! Přeji ti upřímnou radost, nekončící zábavu, nekonečné zdraví, věčnou krásu, neuvěřitelný úspěch a krásného prince. A chci, abys našla způsob, jak si splnit své sny.

Moje drahá neteři, všechno nejlepší k tvým narozeninám! Ať tvé oči vždy září a tvá krása nezmizí. V ničem se neměň; už jsi dokonalá a krásná. Chci ti popřát zdraví, hodně štěstí ve všem, aby se každý tvůj den stal jasným a celý tvůj život se proměnil v kouzelnou pohádku.

Všechno nejlepší k 17. narozeninám, má oblíbená dcero! Kéž všechny tvé strasti a potíže zůstanou v dávné minulosti a čeká tě pouze štěstí a úspěch ve všech snahách. Důležité je snít, tvořit, milovat, žít a užívat si každý den.

Dnes má jedna krásná dívka svůj velký den, 17. narozeniny! Stala ses tak krásnou, dospělou a sebevědomou. Jsi naší hrdostí. Přejeme si, aby pro tebe bylo všechno na světě spravedlivé a den za dnem tě obklopovala radost, mnoho let dobrého zdraví a upřímná láska. Veselý svátek, zlato!

Náš milý chlapče, oslavenče, chceme, aby sis vybral věrné a spolehlivé přátele, získal dobré známky ve škole, dosáhl svých cílů a splnil si sny. Pamatuj, že tě milujeme a vždy s tebou budeme, synu. Všechno nejlepší k 17. narozeninám!

Chci se se světem podělit o zprávu, že můj nejdůležitější člověk – můj syn – má narozeniny. Zdá se, že jsi nedávno měl první, zcela nejisté kroky, ale nyní jsi zcela nezávislý a dospělý. Vyrostl z tebe muž, na kterého jsem neúnavně hrdý. Všechno nejlepší k 17. narozeninám, drahoušku!