Přání k 18. narozeninám

Přání k 18. narozeninám

Vtipne přání k 18 narozeninám pro holku text, synovi, vše nejlepší k narozeninám pro bráchu 18 let, český pro ženu. Vtipná sms přání k narozeninám texty 18 let pro nejlepší kamarádku, dceru, pro holku, česky animace. Originální přání k 18 narozeninám pro kluka text, pro miláčka, narozeninové přání, inspirace. Vtipné, úžasné přání k 18 narozeninám od maminky, pro kluky, gif, pro vnučku citáty, word, zeny. Text, srandovní přání k 18 tym narozeninám obrázky pro syna, vtipné 18 let, pro nejlepší kamarádku, dceru, přání k osmnáctým narozeninám. Text, obrázky, blahopřání k 18 narozeninám pro sestru texty, pro vnuka vtipné, muže, rodiče, rodina. 18 narozeniny přání pro muže, osmnáctým, přání k 18 narozeninám obrázky, zdarma text. Všechno nejlepší přání k 18 narozeninám ůrovce zdarma, zena.

Sestro, všechno nejlepší k 18. narozeninám! Zůstaň stále stejně ohromující a zářivá, nejinteligentnější, laskavá a poctivá dívka.

Každý den se probouzím a vím, že v mém životě je všechno v pořádku, protože mám bratra jako ty. Přeji ti jen jedno, ale to hlavní: štěstí. Děkuji, že jsi byl příčinou mého úsměvu a odvahy. Všechno nejlepší k 18. narozeninám, bratře!

Moje duše, mé dítě, jak rychle nadešel čas, že jsi vyrostl. Velmi brzy se před tebou otevřou všechny dveře; vyber si správnou cestu, která povede ke dveřím, které se otevřou přímo před tebou. Přeji ti, aby ses rozhodl správně, a nedělal bezohledné činy a chyby. Buď upřímný, věrný, spravedlivý a moudrý. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!

Chceme, aby ses nakažlivě usmíval, hezky se smál, učili se o světě, nabíral sílu, byl silný a zdravý. Jsme přesvědčeni, že se staneš skutečným mužem, který dokáže všechno. Všechno nejlepší k 18. narozeninám, synku!

Můj syn je dnes oslavencem slavnostní události. S velkou gratulací ti chci popřát vynikající úspěchy v této profesi. Nech si více vzpomínek na cestování a zářivé emoce, aby se splnily všechny tvé nejtajnější sny a touhy!

Drahý synu, přejeme ti, aby tvůj život nebyl jen tak jasný jako ohňostroj, ale aby měl smysl, jako kniha, čistý jako horský potok. Hodně štěstí, synu!

Moje drahá neteři, věz, že pro mě jsi skutečný poklad. Jsem na tebe hrdý, šťastný ze tvých úspěchů a děkuji osudu za tak jasný dar, jako jsi ty. Užívej si každý den, dosáhni svého cíle a jdi vpřed. Pamatuj: v životě se dějí různé věci, ale nikdy se nevzdávej. Všechno nejlepší k 18. narozeninám, neteři!

Gratulujeme, vnučko, k tvým 18. narozeninám! Chci, abys dosáhla všeho, co sis dala za cíl. A kvůli tomu musíš zůstat se mnou. Sladké koláče ti dodají sílu, bylinkový čaj ti dodá druhý dech a starý šál tě zrelaxuje od každodenního shonu.

Moje malá holčičko, všechno nejlepší k 18. narozeninám! Chci, aby tvůj život byl jasný, barevný a působivý. Ať ti každý den přináší příjemná překvapení a dárky, upřímnou radost a harmonii. Veselý svátek, miláčku!

Moje dcero, před mnoha lety začala na obloze zářit tvá jasná hvězda. A každý rok v tuto dobu se modlím k Bohu, aby zářila ještě jasněji. Ať tě tvé světlo vede, má dcero, na široké cestě života za tvým snem!

Můj drahý vnuku, všechno nejlepší k 18. narozeninám! Jsi moje radost a hrdost; Upřímně ti přeji, aby ses stal sebevědomým chlapem. Buď cílevědomý a odvážný; nenech se zastrašit obtížnými rozhodnutími a nedosažitelnými cíli. Věřte si a všechno se vyřeší. Hodně štěstí.