Přání k 19. narozeninám, vtipné přání 19 let

Přání k 19. narozeninám, vtipné přání 19 let

Vtipné přání k 19 narozeninám, 19 let.

Přeji ti hodně štěstí a šťastný život, můj synovci. Chci, aby květiny rostly na cestách, po kterých půjdeš. Přeji ti v životě jasné slunce a teplo. Ať je každý tvůj krok neuvěřitelným životním dobrodružstvím. Všechno nejlepší k 19. narozeninám!

Dnes jsi svým narozením potěšil svět a můj život se úplně změnil. Všechno nejlepší k 19. narozeninám, milý chlapče! Bez ohledu na to, kolik let uplyne, vždy budeš můj malý andílek. Nikdo jiný než já ti nemůže přát více štěstí, protože když jsi šťastný, cítím radost i já!

Ať je kolem tebe více krásných lidí, jako jsi ty – upřímný a citlivý! Všechno nejlepší k 19. narozeninám, příteli! Pamatuj, vždy si plň své sny!

Všechno nejlepší k 19. narozeninám, drahý příteli! Jsi krásná květina. Přeji si, aby byl vždy nablízku profesionální zahradník, který vytvoří optimální podmínky pro tvůj další růst a pomůže ti odhalit se v celé své kráse!

Máš mimořádnou laskavost: jsi milosrdná, upřímná a trpělivá. Přeji ti, abys potkala velkorysého, duchem bohatého člověka, se kterým budeš ráda sdílet své sny a s láskou je plnit. Všechno nejlepší k 19. narozeninám, sestro!

Vnučko, ať se o tebe starají stovky okouzlených očí; za tebou jsou slyšet jen povzdechy, ne drby a jízlivé fráze. Ať na tebe slunce svítí každý den, bez ohledu na roční období a počasí. Všechno nejlepší k 19. narozeninám!

Milá neteři, gratuluji ti ke krásnému svátku, tvým 19. narozeninám! Přeji ti, abys zůstala tak jemný, křehká, půvabná, elegantní a okouzlující, jako jsi vždy byla – přejit ti úspěchy, objevy, příjemnější chvíle a zábavná dobrodružství.

Milý sestřenko, chci ti popřát tento den lásky, radosti a dlouhého života. Nech si příští rok splnit své sny. Nikdy nezapomínej na příbuzné, volej a navštěvuj je častěji. Všechno nejlepší k 19. narozeninám!

Milovaná a drahá dcero, všechno nejlepší k 19. narozeninám! Upřímně ti přejeme, abys našla harmonii a štěstí, štěstí a úspěch ve všech snahách. Ať ti každý den přináší pozitivní emoce a objevy; jsme si jisti, že dosáhneš všech svých cílů!

Všechno nejlepší k 19. narozeninám, vnučko! V této době neuvěřitelného pokroku ti přeji, abyste byla vždy trendy, jak je nyní v módě říkat: nejen poznej inovace a nové vědecké směry, vymýšlej úžasné a nové věci, chápej význam nových slov a frází , ale také zůstaň stejný, šťastný člověk!

Náš superhrdina, můj mužíček, teď přijímá má srdečná přání! Buď vždy zdravý, trpělivý, vytrvalý, cílevědomý a šťastní. Nech si splnit všechny své sny, které si jen dokážeš představit. Jsi náš důvod k hrdosti. Nesmírně tě milujeme! Všechno nejlepší k 19. narozeninám!