Přání k 30. narozeninám, vtipné k 30 tinám pro muže, ženy, dceru, sestru, kamarádku, syna, texty, 30 let

Přání k 30. narozeninám, vtipné k 30 tinám pro muže, ženy, dceru, sestru, kamarádku, syna, texty, 30 let

Originální sms přání k 30 narozeninám, obrázky gif a text, vtipné pro ženu a bratra, gif, gratulace k 30 narozeninám. Přání k narozeninám 30 let. Narozeninové a vtipné přání k 30 narozeninám pro dceru a muže, sms pro sestru. Přání k narozeninám pro kamarádku, text pro ženy a syna, prani k 30 tinám. Srandovní a originální blahopřání k 30 tým narozeninám pro muže, sms pro syna a kamarádce. Vtipné blahopřání k narozeninám 30 let, texty a obrázky.

Všechno nejlepší k 30. narozeninám mému speciálnímu bratrovi! Tvá přítomnost v mém životě dělá můj mnohem krásnějším a jasnějším. Přeji ti vše nejcennější, co ti může život přinést a ať tě sluneční světlo hřeje za každého počasí!

Drahý synu, vždy se probouzej s energickou a vytrvalou náladou, trav dny s laskavým a veselým úsměvem, večer buď šťastný a klidný, a v noci pozoruj jen příjemné a radostné sny. Nechť ve tvé duši vládne sladká útěcha! Všechno nejlepší k 30. narozeninám!

Můj milovaný synu, ode dne, kdy ses narodil, mě neopouští pocit velkého štěstí a dnes ti blahopřeji k tvým 30. narozeninám! Přeji ti skvělé zdraví, nekonečnou radost, vzájemnou lásku, opravdové přátelství, nevyčerpatelný optimismus, neustálé štěstí, brilantní úspěchy a vzkvétající, krásný a dlouhý život.

Můj milovaný manželi, nemůžu žít den bez tvého vřelosti a objetí. Jsi moje štěstí, moje podpora a naděje. Ať je tvůj život plný dojmů a naše pocity se stanou silnějšími. Přeji ti všechno nejlepší, má lásko! Všechno nejlepší k 30. narozeninám!

K třicátým narozeninám ti přeji, moje drahá neteři, aby ti oči zářily štěstím, tvůj úsměv jiskřil radostí, tvé srdce hořelo láskou a tvoje duše byla plná inspirace! Ať jsou tvé dny jasné, tvé činy úspěšné a moudré, tvé přání dosažitelná, tvé sny skutečné a tvůj život prosperující, krásný a dlouhý!

Všechno nejlepší k 30. narozeninám, má drahá a milovaná dcero! Chci, abys vždy zůstala okouzlující a milující! Nech své srdce kvést radostí a romantickými pocity, oči zářit štěstím a ať ti každý další den přináší štěstí!

Moje drahá dcero, do tvého okna bude foukat čerstvý vítr změn a trhat další list tvého kalendáře. Nechť tě tento nový cyklón potěší rozmanitostí povětrnostních jevů! Nezapomeň cítit teplé proudy lásky, vířící v hurikánu vášně. Všechno nejlepší k 30. narozeninám!

Přejeme ti k 30. narozeninám hodně zdraví, skvělé příležitosti a nekonečnou sílu! Ať tě v životě potkává jen úspěch, prosperita a radost. Přejeme ti příjemně prožité dny a dobré životní podmínky! Vždy směle běž vpřed za svými cíli a sny!

Můj drahý příteli, gratuluji ti k 30. narozeninám! Pro mě jako osobu jsi velmi důležitý a vzácný. Jsme jako propojené duše. V tento den ti přeji upřímná blahopřání, nejteplejší objetí a nejlepší úsměvy! Děkuji ti za naše přátelství!

Gratulujeme k tvým 30. narozeninám! V tento emocionální svátek ti chceme popřát, abys byl šťastný a milovaný! Nech se přemoci radostí! Jsi součástí tohoto krásného světa!

Dám ti pytel plný rtěnky, košíček řasenky a pudrový kufr. Přeji ti, abys to nikdy nepotřebovala, protože jsi vždy krásná! Ať máš vždy čistý dům, věrného a milého manžela a poslušné děti. Přeji ti všechno nejlepší! Všechno nejlepší k 30. narozeninám!