Přání k 35. narozeninám

Přání k 35. narozeninám

Text přání k 35 narozeninám pro ženu animace, babičce grafické, bratrovi quote, dceři elektronické, učitelce úžasné, wordu zdarma. Vtipné přání k 35 narozeninám pro muže animované, boží požehnání, dětské gif obrázek, šéfovi upřímné, zena z lásky. Přání k narozeninám 35 let citáty, chlap, děti formální, holčičce inspirace narozeniny, sestře univerzální, učitelku, zeny. 35 narozeniny přání deti sms, chlapovi, expříteli jubileum, gif pro muže, holce inteligentní, synovi šablona. Přání k narozeninám pro muže 35 let chlapečka, dedovi google, obrázky ke stažení zdarma, sms pro ženy, švagrové usmev. Blahopřání k narozeninám 35 let nejlepší kamarádce, neteři obrázky květin, otci originální recepty. Přání k narozeninám texty pro ženu 35 let člověku, online zdarma, obrázky pro ženy srandovní. Blahopřání k 35 narozeninám dítěti, nejlepšímu kamarádovi od srdce, od maminky pro dceru, sestře obrázky, učitele word.

Můj příteli, blahopřeji ti k 35. narozeninám! Přeji ti, abys našel nové cíle a vyhlídky, harmonii a lásku. Ať ti život dá mnoho koníčků a šancí na úspěch.

Můj drahý příteli, blahopřeji ti k 35. narozeninám a přeji ti, abys směle vyšplhal na vrchol štěstí a úspěchu, byl vždy v dobré kondici a náladě, neztrácel naději, miloval život a užíval si každý den!

Všechno nejlepší k 35. narozeninám, můj příteli. Nech život, aby tě vždy potěšil novými nápady. Přeji ti železné zdraví a ocelové přátelství, upřímnou lásku a vzájemné sympatie, velký úspěch a velké štěstí.

Drahý bratře, všechno nejlepší k 35. narozeninám! Zůstaň stejně dobrý, laskavý, pozorný a reaguj na své okolí. Ať se ti v tento svátek splní všechny sny a touhy. Mám tě rád.

Všechno nejlepší k 35. narozeninám, můj úžasný táto! Nech svůj neuvěřitelný život vypadat jako krásné letadlo, které může vystoupat na různé úrovně štěstí, ponořit se do neskutečně jemného mraku a vidět fascinující svět z různých úhlů.

Tvé narozeniny byly pro mě nejšťastnější. Vyrostl jsi a stal ses tak krásným, laskavým a tak nezávislým. Ve tvém životě bude vše v pořádku; žádný smutek zde nebude. Přál bych si, aby ve tvím srdci vždy bylo jaro, láska a radost kvetly. Buď šťastný, miláčku!

Dcero, všechno nejlepší k 35. narozeninám! Chci, aby tě tvůj anděl vždy nasměroval správným směrem a pomohl ti udělat správnou volbu. Na druhé straně budu vždy při tobě, protože jsi pro mě stále moje malá princezna. Hlavní věc je být šťastný, milovaný a zdravý. Veselé narozeniny!

Dcero, všechno nejlepší k 35. narozeninám! Dalas mi takové štěstí, které bych nikde nekoupil ani nenašel. Přeji ti, abys byla úspěšná, kreativní, veselá a měla oddané přátele.

Naše milá, hodná a krásná snacho, přeji ti velké univerzální ženské štěstí, aby ti tvůj manžel byl vždy nablízku a obalil tě květinami, aby tě nosil v náručí a dával ti chvíle radosti. Vždy buď zdravá, veselá, mladá a žádaná žena!

Všechno nejlepší k 35. narozeninám, můj drahý manželi. Brzy se staneš mým manželem; jsi mou oporou a budoucí hlavou naší rodiny. Přeji ti pevné zdraví, nadšení, vytrvalost, optimismus a dostatek sil k uskutečnění všech tvých plánů. Realizuj všechny své sny a buduj bezpečné štěstí pro naši rodinu. Miluji tě a budu si tě navždy vážit.

Drahá a milovaná sestro, spěcháme ti poblahopřát k 35. narozeninám, obejmeme tě a přejeme ti, aby ses vydala správným směrem, splnila své plány, milovala a byli milovaná!