Přání k 40. narozeninám

Přání k 40. narozeninám

Vtipné přání k 40 narozeninám pro ženy text, kamarádku, pro muže a sestru obrázky. Srandovní, originální a legrační sms přání k narozeninám 40 let, žena a muž, pro maminku, žena. Vtipný text, přání ke 40 narozeninám pro ženu text, pro kamaráda citát, pro partnera sms. Vtipné přání k narozeninám pro muže text 40 let, srandovní e přání ke čtyřicátinám, pro syna. 40 narozeniny žena, muž 40 přání animace, nejkrásnější legrační přání k 40. narozeninám. Text, vtipné blahopřání pro muže ke 40 narozeninám gif zdarma. Narozeninové sms prani ke 40tinám pro kamaráda, srandovní. Humorné, obrázkové text přání k narozeninám pro ženu a maminku 40 let. Gratulace ke 40 narozeninám zdarma.

Má drahá sestro, zasloužíš si ta nejupřímnější a nejkrásnější slova, nejúžasnější přání a výslovnou lásku, nejoddanější přátele a krásné květiny. Tak ať je to všechno s tebou. Všechno nejlepší k 40. narozeninám!

Můj bratře, děkuji ti za neocenitelnou a silnou lásku, kterou jsi mi dal. Ať tě všechny vaše životní úspěchy a cíle, které v životě hledáš, v okamžiku najdou. Všechno nejlepší k 40. narozeninám!

Všechno nejlepší k 40. narozeninám, můj drahý bratře! Děkuji ti, že jsi mé dětství udělali jasným a nezapomenutelným. Přeji ti všechno nejlepší, můj drahý bratře.

Všechno nejlepší k 40. narozeninám, synku! Přeji ti, abys byl i v těžkých životních situacích moudrý, citlivý k blízkým a cílevědomý při dosahování cílů. Nech osud, aby tě každý den potěšil novými příležitostmi; aby v životě nebylo místo pro nudu a lenost.

Máme štěstí, že jsme se našli a vybudovali si silné a harmonické vztahy. Ať toto neuvěřitelné štěstí zůstane navždy s námi. K tvým 40. narozeninám ti s radostí přeji tisíc nových vítězství a obrovské množství úspěchů!

Nech své 40. narozeniny zářit jasnými barvami, rozdávej příjemné pocity a krásné dojmy. Buď šťastný a nekonečně milovaný. Vždy dosahuj svých cílů, výšek, buď úspěšný a buď ve všem první.

Ať záříš krásným úsměvem jako hvězda. Zůstaň okouzlující jako nádherná květina. Buď laskavá, jako nejsladší pohádková princezna. A ať ti všechny životní zvraty připomínají události překvapivě zábavného a krásného příběhu, ve kterém budeš hlavní postavou vy, moje oblíbená neteři. Všechno nejlepší k 40. narozeninám!

Moje úžasná dcera, všechno nejlepší k 40. narozeninám! V tento radostný den ti přeji, aby ses stala nejlepší herečkou svého života a úspěšně hrála i ty nejkritičtější role: citlivou dceru, úžasnou matku, vzájemně milovanou manželku, krásnou, úspěšnou kolegyni a prostě úžasnou ženu.

Všechno nejlepší k 40. narozeninám, příteli. Nech vše ve svém životě jít tak, jak má, nikdy nelituj minulosti a sebevědomě buduj svoji budoucnost. Najdi si rodinu, která tě bude podporovat. Buď zdravý a šťastný!

Můj příteli, všechno nejlepší k 40. narozeninám! Přeji ti, aby sis splnili svůj sen. Ať tě štěstí a úspěch přivede ke štěstí a potěšení. Nikdy si nic neodpírej a získej od života vše, co chceš.

K tvým narozeninám k tobě letí můj pozdrav – může vzlétnout a probudit tvůj úsměv a vzrušení, talent a štěstí, abys ty, veselý, sebevědomý a milovaný, směřoval k úspěchu, snům a štěstí.