Přání k 50. narozeninám

Přání k 50. narozeninám

Text pro šéfa, krátké sms přání k 50 narozeninám obrázky pro ženy, text pro kolegyni, pro maminku. Obrázky, vtipná blahopřání k narozeninám 50 let, ženě, tatínka 50 let, pro muže vtipné, žena citát. Elektronické a úžasné přání k narozeninám pro ženy 50 vtipné ke stažení, mamince a zene, pro manžela. Padesátinám humorné, vtipné a krásné přání k 50 narozeninám pro ženy text, legrační. Gratulace, krátké, vtipné úžasné přání k tým 50 narozeninám pro muže text, žena a muž gif. Veselé a krásné sms přání k 50tinám pro ženu texty, pro kamaráda, narozeninové přání 50 let, pro tátu. Slogan, vtipná přání k 50 tým narozeninám pro sestru, originální kamarádce, texty vtipné. Co popřát k 50 narozeninám originální pro kamarádku a kolegu, srandovní a nejlepší přání k 50 narozeninám text. Humorné obrázkové sms srandovní přání k 50 narozeninám bratra legrační, pro šéfa.

Slunce, hvězdy, komety – nic nemůže zakrýt světlo, které se skrývá ve tvé duši, má sestro. Přijmi upřímné gratulace a přání v tento krásný den. Nikdy nebuď nemocná, nikdy nesmutni, staň se chytřejší a laskavější.

Nikdy jsem nemusel hledat někoho, kdo by mě mohl inspirovat k něčemu víc, protože jsi pro mě vždy byl vzorem. Přeji ti ještě živější emoce a nezapomenutelné chvíle, aby tě slova příbuzných a přátel vždy zahřála u srdíčka. Všechno nejlepší k 50. narozeninám, bratře!

Dnes slavíme tvé narození, drahý synu. Jsem osudu neskonale vděčný za to, že mi dal tak velké štěstí, tak velkou hromadu světla a tepla. Zůstaň pro nás všechny stejným paprskem naděje!

Ke tvým 50. narozeninám ti přeji všechny druhy pozemského požehnání: hrdinské zdraví, nekonečné štěstí a obrovské bohatství. Nech všechna tato požehnání přijít k tobě společně s duchovní harmonií a jasnými myšlenkami, radostnými úsměvy a přátelskými vtipy, upřímností a láskou. To vše dohromady je štěstí, které ti z celého srdce přeji.

Ať ve tvých očích navždy žije radostný oheň, který osvětluje všechny vaše dny paprsky štěstí. Ať osud naplní tvé nejtajnější touhy, naplní tvoji duši vírou v zázraky a odmění tvé laskavé srdce velkým štěstím. Všechno nejlepší k 50. narozeninám, můj drahý manželi.

Dcero, chci, abys věděla, že neexistuje univerzální vzorec štěstí, protože štěstí je pro každého individuální. Přeji ti proto, abys odvodila svůj drahocenný vzorec a obratně ho používala, aby tvůj život byl úspěšný a šťastný!

Všechno nejlepší k 50. narozeninám! V tento den chci, abys pochopil, že máš vše pro skutečné štěstí: milující manželku, krásné děti, dobrou práci, štěstí a víru v úspěch. Postarej se o to všechno, rozvíjej se i nadále, rozdávej dobro a usmívej se každý den.

Kamaráde, gratuluji ti k 50. narozeninám! Přeji ti hodně úspěchů v životě a samozřejmě i zdraví. Ať ti každý nový den přinese malá vítězství a pozitivní náladu, obklopí tě teplem, láskou a péčí. Buď vždy stejným upřímným a úspěšným člověkem.

Všechno nejlepší k 50. narozeninám, příteli. Přeji ti, ať tě na tvé cestě potkávají jen upřímní lidé, abys i na dně viděl příležitosti a řešení, aby sis každý den uvědomoval, že jsi silný, spolehlivý a šťastný!

Vážená předplatitelko, pro další používání služby musíte splnit několik povinností: mít dobrou náladu, usmívat se, zamilovat se a být šťastná! Pokud podmínky nesplníte, budete odpojeni od sítě. Všechno nejlepší k narozeninám, drahá ženo!

Moje milá oslavenkyně, máš zprávu z velvyslanectví dobrých zpráv. Dostala jsi vízum do země štěstí. Datum odeslání – dnes, platnost – neomezená, doporučuji zvážit trvalé bydliště. Užij si výlet. Všechno nejlepší k 50. narozeninám!