Přání k 60. narozeninám, vtipné sms blahopřání pro muže, ženy, maminku, tatínkovi text, gratulace, ke stažení

Přání k 60. narozeninám, vtipné sms blahopřání pro muže, ženy, maminku, tatínkovi text, gratulace, ke stažení

Gratulace, blahopřání a legrační přání k 60 narozeninám ke stažení, pro muže a ženy, pro maminku a tatínkovi, text k 60. narozeninám. Humorné přání k narozeninám 60 let mamince, obrázky a texty vtipné, sms kolegovi a dědovi. Text a originální přání k narozeninám 60 žena, vtipné. Prani k 60 narozeninám pro maminku, kamarádce a kolegyni, přáníčko k 60 narozeninám. Narozeninám text, blahopřání, gratulace a vtipné prani k 60. tým narozeninam muž sms, pro ženy text a obrázky. Blahopřání, vtipné prani k sedesatym narozeninam obrázky. 60 let narozeniny přání, gratulace a narozeninové přání k 60 tinám. Srandovní přání, blahopřání k 60. tým narozeninám, text pro ženu.

Všechno nejlepší k 60. narozeninám, drahá sestro! Jsi můj odraz, zrcadlo mé duše, rádce a zdroj dobré nálady, nejbližší osoba. Staň se krásnější, nech všechno zlé odejít a to dobré ať roste geometrickou řadou.

Přeji své sestře duševní rovnováhu, nekonečný optimismus, slunečnou náladu a více slunečných dní v roce. Všechno nejlepší k 60. narozeninám, sestro!

Dnes doufám, že tvůj život naplní sladké chvíle, šťastné úsměvy a nespočet úspěchů. Všechno dobré, co jsi pro mě udělal, se ti vrací ve vyšším počtu. Všechno nejlepší k 60. narozeninám, drahý bratře!

Nejdražší, milovaný tati, všechno nejlepší k 60. narozeninám! Jsi oporou naší rodiny, jsi pro nás ve všem příkladem. Chci, aby ses častěji usmíval a vtipkoval. Nech své plány a nápady splnit a my ti je pomůžeme zrealizovat dříve.

Můj oblíbený manželi, vždy ti chci věřit, ve tvou sílu a v to, že ti rodina vždy pomůže a podpoří tě. Přeji ti hodně štěstí a štěstí. Všechno nejlepší k 60. narozeninám!

Dcero, jsi ta nejkrásnější květina, která zdobí náš dům. Ať ve tvém životě nejsou žádné překážky a černé pruhy. Chci, aby tvůj život byl naplněn pouze jasnými dojmy, pozitivními emocemi, veselou náladou a aby tvé srdce přetékalo láskou. Všechno nejlepší k 60. narozeninám!

V tento krásný den mi dovol, abych tě, můj muži, ze srdce pozdravila. Přeji ti úspěšné projekty, materiální pohodu, tiché a klidné domácí prostředí. Ať je každý tvůj den šťastný, tvé zdraví jako ze železa a tvé myšlenky dobré a jasné!

Všechno nejlepší k 60. narozeninám, člověče! Přeji ti sílu ducha, bohatství, krásný život, dobrou náladu a snadnou práci. Nech splnit všechny své kreativní nápady. Zdraví, dobrá práce a duševní odpočinek – to je to, co ti přeji.

Všechno nejlepší k 60. narozeninám, příteli. Chci ti popřát, abys zvládal všechny úkoly života efektivně, vždy cítil lásku a podporu od lidí kolem tebe. Pochopím tě a pokusím se ti pomoci v každé nepříjemné chvíli.

Úspěch někdy připomíná útes, ale chci, abys ses před takovými útesy zastavil a vyzvedl si potřebné vybavení. Dobývej své vrcholy a buď šťastný, příteli. Všechno nejlepší k 60. narozeninám!

Ať ti v očích jiskří radost. Nechť tě tvůj osud odmění zdravím, sluneční energií, hvězdnou krásou, splní milované touhy a sny a udělá každou chvíli šťastnou. Všechno nejlepší k 60. narozeninám, má lásko!