Přání k 65. narozeninám, vtipné blahopřání pro ženy a muže 65 let, texty, sms

Přání k 65. narozeninám, vtipné blahopřání pro ženy a muže 65 let, texty, sms

Blahopřání, vtipné přání k 65 narozeninám pro ženy a muže. Přání ženě k 65 narozeninám. Sms přání k narozeninám texty 65 let.

Bratranče, nejsi jen oporou mého života, ale také mou hrdostí. Kdybys se mnou nebyl celé ty roky, nikdy bych tvou lásku nepoznal. Přeji ti hodně štěstí a buď v těžkých chvílích odvážný. Všechno nejlepší k 65. narozeninám!

Všechno nejlepší k 65. narozeninám, můj příteli. Kéž jsou ti všechny cesty otevřené a tvá cesta je prosperující. Chci, abys v sebe věřil a dodržoval své zásady. Snaž se dosáhnout svého cíle!

Blahopřejeme ti k 65. narozeninám, člověče! Přeji ti skutečnou mužskou sílu a pevnou důvěru v sebe a svá rozhodnutí – pohodu v rodině a hodně štěstí na cestách. Nech své vítězství být pouze významné a ať všechny tvé problémy jsou vyřešené. Raduj se každý den.

Nech otevřít moře atraktivních vyhlídek s ostrovy báječných úspěchů a každý nový den se stane dalším krokem ke splnění všech tvých tužeb. Všechno nejlepší k 65. narozeninám!

Drahý bratře, chci ti dnes popřát: lásku, radost a dlouhý život. Nech si splnit všechny své sny a smutek nikdy nepřijde. Všechno nejlepší k 65. narozeninám!

Tati, jak je pro mě snadné projít životem s vědomím, že mám spolehlivou podporu – je to můj otec. Nech své zdraví být stejně silné jako tvá postava, ať se úspěch stane tvým stálým společníkem na cestě životem a optimismus tvých očí nikdy nezmizí. Všechno nejlepší k 65. narozeninám!

Moje drahá babičko, tvoje laskavost, pohlazení a něha jasným, slunečným paprskem zahřívá moje myšlenky a pocity. K tvým 65. narozeninám ti přeji, aby tvé životní slunce nikdy nezakrývaly mraky nemocí, smutku a problémů, aby ti svěží vítr síly a optimismu dodá vitalitu na mnoho let, a ať máš radost a nekonečné štěstí.

Milý dědečku, všechno nejlepší k 65. narozeninám! Mám tě moc rád a chci, abys nesledoval roky a žil aktivním životem. Buď zdravý a aktivní alespoň sto let – nechť je vše, co bylo naplánováno, splněno. Potřebuji tvou moudrost a laskavý úsměv, který mě v dětství zahřál a potěší i nyní.

Můj oblíbený muži, jsi připraven setkat se s novým rokem života s jeho novými příležitostmi, úspěchy i neúspěchy?! Je tedy na čase být šťastný, milovaný, krásný, zdravý a působivý. Ať tento rok přinese ještě více vášně a pozitivních emocí. Miluji tě!

Moje drahá matko, děkuji za tvou laskavost a péči, a za to vše, co jsi pro mě udělala. Chci, abys byla přesvědčeným optimistou, s radostí a nadějí hledíc dopředu. Ať ti osud každý den přináší dobré zprávy a překvapení. Přeji ti hodně zdraví a nevyčerpatelné energie. Všechno nejlepší k 65. narozeninám!

Slunečné dny, padající hvězdy, krásné události, neobvyklé události, nádherné květiny – to vše a ještě více přeji své sestře k 65. narozeninám!